Đăng Ký Đăng Nhập

Mooc Vivchiti Kitajsku Onlajn 1251

MOOC: Вивчити китайську онлайн


ЛайфхакиЧи можливо вивчити китайську мову онлайн? Якщо курси безкоштовні, та ще й від викладачів провідних китайських вишів, чому б не спробувати.

Пропонуємо добірку курсів китайської мови (мандарин) для початківців.

Пекінський університет Цінхуа запрошує розпочати розмовляти китайською вже під час вивчення курсу Learn Mandarin Chinese: Start Talking with 1.3 Billion People. Зауважте, що найкращі учні зможуть продовжити навчання влітку в самому Китаї!

За основу взято латинізовану китайську, відому як піньїнь. Тому англомовні слухачі з легкістю зможуть брати участь у діалогах від самого початку – а що ще треба для впевненості в спілкуванні? Також курс пропонує вправи на аудіювання – сприйняття мови на слух, частовживані китайські ієрогліфи, пісні мандаринською та основи етикету чаювання.

Для тих, хто планує бізнес-подорожі до Китаю, навчання у країні чи складання іспиту HSK, курс надасть безліч корисної інформації та суттєві переваги у спілкуванні.

Запис за посиланням.

Далі йдуть два курси базової мандаринської – Basic Mandarin Chinese – Level 1 та Level 2. І це тільки початок з 6 частин курсу китайської, який веде професор китайського національного університету Ченчі Естела І. М. Чен.

Перший рівень навчить виразів, які знадобляться для пошуку дороги в китайському мегаполісі, замовлення їжі, навіть проживання. Автори курсу радять проходити його з групою друзів і відразу практикуватися у спілкуванні. В курсі слухачів навчатимуть відрізняти та промовляти тони, нададуть доступ до ком’юніті з 900 мільйонами носіїв мандаринської мови.

Матеріал першої частини:

  • базова розмовна китайська: фрази та словниковий запас для щоденного вжитку;
  • використання правильних тонів у мандаринській;
  • перший погляд на китайську культуру та її вплив на сучасну поп-культуру.

Запис за посиланням.

Другий рівень курсу поки що наявний не в повному обсязі, але варто стежити за анонсуванням його відновлення. Курс міститиме такі теми:

  • основні розмовні фрази мандаринською та вокабуляр для щоденного спілкування;
  • більше уваги китайській культурі;
  • різниця у словах та виразах між Китаєм і Тайванем;
  • базова китайська граматика та конструкції речень.

Запис за посиланням