Đăng Ký Đăng Nhập

Mooc Yak Stvoriti Svij Biznes 1265

MOOC: Як створити свій бізнес


ЛайфхакиStarting a Business – серія з шести безкоштовних онлайн-курсів на FutureLearn від університету Лідса (University of Leeds), запропонована тим, хто лише збирається створити свій бізнес.

Перша частина, Vision and Opportunity, навчить знаходити й збирати перспективні ідеї та структурувати їх у готовий бізнес-план. Перші кроки втілення бачення в реальність стануть більш впевненими та результативними, якщо прислухатися до порад досвідчених фахівців.

Друга частина, People and Networks, допоможе підтримувати потрібні ділові та дружні зв’язки, збирати команду однодумців та вдало керувати нею.  

Третя частина, Customers and Competitors, допоможе зрозуміти своїх потенційних клієнтів, знайти їх та завоювати свій цільовий ринок.

Четверта частина, Business Processes, навчить нарощувати та розширювати успішний бізнес, користуватися інформаційними системами та керувати бізнес-процесами.

П’ята частина, Managing Finances, дасть уявлення про використання фінансової інформації, прийняття рішень на основі даних і презентацію досягнень іншим. 

Шоста частина, Funding Your Business, допоможе знайти фінансування для бізнесу: від власних збережень до інвестицій, від позичань у рідних і друзів до краудфандингу. 

Університет Лідса є одним із провідних вишів у Великій Британії з більш ніж 100-річною історією, входить до кола престижних університетів Russell Group, щороку сюди вступають понад 6000 студентів зі 140 країн. Мета створення безкоштовних курсів – надання якісних знань всім охочим, вивчення нових можливостей онлайн-викладання, залучення ширшого кола слухачів.