Đăng Ký Đăng Nhập

Najpributkovishi Youtube Kanali Svitu Za Pidsumkami 2016 Roku 2249

Найприбутковіші YouTube-канали світу за підсумками 2016 року


Тренди

У топі рейтингу зібралися приколісти та геймери.



Forbes оприлюднив щорічний рейтинг YouTube-каналів. Канали з першої десятки разом заробили за рік $70,5 млн, що на 23% більше в порівнянні з минулим роком. Фінансові дані зібрані з різних джерел: аналітичні системи Nielsen, IMDB, інформація від менеджерів, юристів, інсайдерів галузі та власне ютуберів.

Всі вони активно монетизують свої канали, продаючи рекламу на початку ролику, згадку про спонсора всередині ролику. Вони беруть участь у рекламних кампаніях, а також виробляють власні продукти – відеоігри, блиск для губ, аксесуари.

Ютубери активно монетизують свої канали, беруть участь у рекламних кампаніях, а також виробляють власні продукти – відеоігри, блиск для губ, аксесуари

Тематика відеоблогів різна, але є два основні вектори, які приманюють глядачів: геймерство та гумор. Старт бізнесу в YouTube – один із найдешевших зараз, це шлях розвитку для талановитих без обмеження в розмірі інвестицій. «Дешевий вхід на YouTube дозволив мені почати бізнес з камерою за $80», – каже Розанна Пансіно. За минулий рік вона заробила $6 млн і може дозволити собі значно дорожчі камери.

Отже, хто і з яким каналом заробив найбільше 2016 року.

1. PewDiePie, 15 млн 

PewDiePie, якого насправді звати Фелікс Аврід Ульф Челберг (Felix Avrid Ulf Kjellberg), залишається лідером вже кілька років, причому в рази випереджає решту. За 2016-й він заробив $15 млн, граючи у відеоігри на своїх 50 мільйонів абонентів. Його прибуток збільшився на 20% порівняно з 2015-м. В першу чергу завдяки YouTube-серії Red і випуску книги This Book Loves You. Також він розробляє і продає власні відеоігри.

2. Роман Етвуд, $8 млн 

П’ять років тому Роман Етвуд (Roman Atwood) завантажив своє перше відео на YouTube. Це був доволі дивний жарт – він підбігав до перехожих з кулером і робив вигляд, що планує облити їх водою. Вони лякалися, а тоді помічали, що кулер порожній. «Я почав заробляти в YouTube, поки решта лише мріяли про бізнес», – каже він.

Порівняно з минулим роком Роман заробив більше на 70%. Він збільшив кількість переглядів своїх роликів, відзняв тур з іншим ютубером, фільм «Природжені жартівники», а такоже запустив інтернет-магазин з продажу різних дрібничок – канцелярія, окуляри тощо. Не менше $1,5 млн принесла участь у рекламних кампаніях різних брендів.

3. Ліллі Сінгх, $7,5 млн 

Репер, танцівниця Ліллі Сінгх (Lilli Singh) працює в гумористичному жанрі. Популярність блогу вона підтримала репортажами зі всесвітньої «Подорожі на острів Єдинорога». Вона ж має власний бренд косметики.

4. Smosh, $7 млн 

Комедійний дует Smosh представляють Ентоні Паділла (Antony Padilla) та Іен Хекокс (Ian Hecox). Це першопрохідці YouTube. Перший канал вони створити 2005 року, а зараз ведуть 7 блогів. Заробляють на рекламі, продажу товарів, просувають свій бренд у традиційних формах ЗМІ.

5-6. Розанна Пансіно, $6 млн 

«Зараз найдивовижніший час для індустрії розваг», – каже Розанна Пансіно (Rosanna Pansino). Вона розважається і пропонує розважитися глядачам, ведучи кулінарний блог для ботанів і гіків. З нею ви можете приготувати молекулярні тістечка «макарони» або торт «Зоряні війни». Кулінарна книга Розанни розійшлася в понад 120 тис. примірників.

5-6. Тайлер Oклей, $6 млн 

Тайлер Oклей (Tyler Oakley) вважає важливою функцією YouTube «бути рупором для маргінальних голосів». Активісту ЛГТБ вдалося докричатися до 8,1 мільйона слухачів і потрапити в топові ЗМІ. Тайлер підписав контракт з продюсерською агенцією на участь у цифрових проектах і телесеріалах. А книга Binge потрапила до списку бестселерів Нью-Йорк Таймс.

7. Markiplier, $5,5 млн 

Геймер Markiplier, справжнє ім’я якого Марк Фішбах (Mark Fischbach), має понад 15 млн прихильників. «YouTube дав мені свободу бути тим, ким я хочу, і робити те, що я хочу», – каже він.

8. Герман Гармендія, $5,5 млн 

Комік і музикант із Чилі Герман Гармендія (German Garmendia) наймолодший серед лідерів YouTube, йому 26 років. Він має 48 млн підписників на 3 відеоканалах.

9-10. Ретт і Лінк, $5 млн 

Акторський дует Ретт і Лінк (Rhett and Link) працює в жанрі комічного шоу. Вони ведуть ранкову програму Good Mythical Morning, на яку приходять зірки рівня Деніела Редкліффа.

9-10. Колін Белінджер, $5 млн

Колін Белінджер (Coleen Ballinger) виступає під акторським псевдо Miranda Sings. Для просування блогу і свого комік-бренду Колін випустила мемуари Self-Help, провела відеотур і підписала угоду на зйомки в серіалі.

Український ютубер з найбільшою кількістю підписників – Іван Рудський з Дніпропетровщини, що працює під ніком EeOneGuy. За кількістю підписників він 74-й у світі, а за переглядам – 232-й.