У топі рейтингу зібралися приколісти та геймери.
Всі вони активно монетизують свої канали, продаючи рекламу на початку ролику, згадку про спонсора всередині ролику. Вони беруть участь у рекламних кампаніях, а також виробляють власні продукти – відеоігри, блиск для губ, аксесуари.
Ютубери активно монетизують свої канали, беруть участь у рекламних кампаніях, а також виробляють власні продукти – відеоігри, блиск для губ, аксесуари
Тематика відеоблогів різна, але є два основні вектори, які приманюють глядачів: геймерство та гумор. Старт бізнесу в YouTube – один із найдешевших зараз, це шлях розвитку для талановитих без обмеження в розмірі інвестицій. «Дешевий вхід на YouTube дозволив мені почати бізнес з камерою за $80», – каже Розанна Пансіно. За минулий рік вона заробила $6 млн і може дозволити собі значно дорожчі камери.
Отже, хто і з яким каналом заробив найбільше 2016 року.
PewDiePie, якого насправді звати Фелікс Аврід Ульф Челберг (Felix Avrid Ulf Kjellberg), залишається лідером вже кілька років, причому в рази випереджає решту. За 2016-й він заробив $15 млн, граючи у відеоігри на своїх 50 мільйонів абонентів. Його прибуток збільшився на 20% порівняно з 2015-м. В першу чергу завдяки YouTube-серії Red і випуску книги This Book Loves You. Також він розробляє і продає власні відеоігри.
П’ять років тому Роман Етвуд (Roman Atwood) завантажив своє перше відео на YouTube. Це був доволі дивний жарт – він підбігав до перехожих з кулером і робив вигляд, що планує облити їх водою. Вони лякалися, а тоді помічали, що кулер порожній. «Я почав заробляти в YouTube, поки решта лише мріяли про бізнес», – каже він.
Порівняно з минулим роком Роман заробив більше на 70%. Він збільшив кількість переглядів своїх роликів, відзняв тур з іншим ютубером, фільм «Природжені жартівники», а такоже запустив інтернет-магазин з продажу різних дрібничок – канцелярія, окуляри тощо. Не менше $1,5 млн принесла участь у рекламних кампаніях різних брендів.
Репер, танцівниця Ліллі Сінгх (Lilli Singh) працює в гумористичному жанрі. Популярність блогу вона підтримала репортажами зі всесвітньої «Подорожі на острів Єдинорога». Вона ж має власний бренд косметики.
Комедійний дует Smosh представляють Ентоні Паділла (Antony Padilla) та Іен Хекокс (Ian Hecox). Це першопрохідці YouTube. Перший канал вони створити 2005 року, а зараз ведуть 7 блогів. Заробляють на рекламі, продажу товарів, просувають свій бренд у традиційних формах ЗМІ.
«Зараз найдивовижніший час для індустрії розваг», – каже Розанна Пансіно (Rosanna Pansino). Вона розважається і пропонує розважитися глядачам, ведучи кулінарний блог для ботанів і гіків. З нею ви можете приготувати молекулярні тістечка «макарони» або торт «Зоряні війни». Кулінарна книга Розанни розійшлася в понад 120 тис. примірників.
Тайлер Oклей (Tyler Oakley) вважає важливою функцією YouTube «бути рупором для маргінальних голосів». Активісту ЛГТБ вдалося докричатися до 8,1 мільйона слухачів і потрапити в топові ЗМІ. Тайлер підписав контракт з продюсерською агенцією на участь у цифрових проектах і телесеріалах. А книга Binge потрапила до списку бестселерів Нью-Йорк Таймс.
Геймер Markiplier, справжнє ім’я якого Марк Фішбах (Mark Fischbach), має понад 15 млн прихильників. «YouTube дав мені свободу бути тим, ким я хочу, і робити те, що я хочу», – каже він.
Комік і музикант із Чилі Герман Гармендія (German Garmendia) наймолодший серед лідерів YouTube, йому 26 років. Він має 48 млн підписників на 3 відеоканалах.
Акторський дует Ретт і Лінк (Rhett and Link) працює в жанрі комічного шоу. Вони ведуть ранкову програму Good Mythical Morning, на яку приходять зірки рівня Деніела Редкліффа.
Колін Белінджер (Coleen Ballinger) виступає під акторським псевдо Miranda Sings. Для просування блогу і свого комік-бренду Колін випустила мемуари Self-Help, провела відеотур і підписала угоду на зйомки в серіалі.
Український ютубер з найбільшою кількістю підписників – Іван Рудський з Дніпропетровщини, що працює під ніком
При цитуванні матеріалів розділу «Блог» на www.eduget.com активне посилання на сам матеріал або на головну сторінку www.eduget.com обов’язкове. Будь-яке використання матеріалів розділу «Статті» на www.eduget.com (матеріалу цілком) можливе виключно за попереднім письмовим дозволом правовласника. Дякуємо за співпрацю!