Đăng Ký Đăng Nhập

Nazvano Zmini V Testax Zno 2016 391

Названо зміни в тестах ЗНО-2016


ЗНОСтало відомо, що тести ЗНО-2016 матимуть зміни. На брифінгу щодо ЗНО 23 жовтня керівник Українського центру оцінювання якості освіти Вадим Карандій повідомив, що програми залишаться з 2015 року, без змін. Але тести й умови їх складання дещо змінені, в першу чергу через узгодження результатів ДПА і ЗНО.

Результати тестування в межах державної підсумкової атестації з української мови та літератури, математики, історії України будуть зараховані як ЗНО і можуть бути використані для вступу до вищих навчальних закладів. Для випадків, коли абітурієнт не хоче використовувати результат з цих предметів для вступу, тести поділено на дві частини. Тоді одну з них рахують як результат ДПА, а повний варіант тестування – для вступу до вишу.

 

Перша частина тестів з історії України містить 30 завдань. Вони стосуються періоду ХХ – початку ХХІ ст. Цю частину буде зараховано як ДПА. Наступні 30 запитань охоплюють найдавніші часи й кінець ХІХ ст. Результат обох частин використовують для вступу до вищих навчальних закладів.

Тестування з математики містить 33 завдання. Результат виконання завдань 1-28, 31, 32 буде зараховано як ДПА. Все разом – для вишу.

З української мови та літератури як результат ДПА зараховано відповіді на запитання 1–33, 58.

Всі разом (1-58) можна подати як результат ЗНО для вступу до вищого навчального закладу.

 

Змінено час і кількість завдань щодо окремих предметів. На виконання завдань з математики виділено 180 хвилин (було 130). Стільки ж – на українську мову та літературу (було 150).

Кількість завдань збільшилася в тестах з математики – 33 (було 30). З хімії – зменшилася, 50 замість 54.