Đăng Ký Đăng Nhập

Ne Zalish Likarya Bez Roboti 197

Не залиш лікаря без роботи!


ЛайфхакиПерший понеділок жовтня – Міжнародний день лікаря, призначений за ініціативою Всесвітньої організації охорони здоров’я. Святкують на честь заснування 1971 року гуманітарної організації Лікарі без меж – Medecіns Sans Frontіeres (MSF), яка діє під патронатом ООН. Призначення MSF – допомога жертвам природних катастроф, збройних конфліктів, епідемій, соціальної маргіналізації. Опікуються усіма людьми незалежно від політичної, релігійної або етнічної приналежності.

Наші шкідливі поради – звісно, лише для «професійних» мазохистів і маніпуляторів, що ідеально почуваються у ролі жертви. Бо хто інший погодиться позбавляти себе такої цінної переваги, як здоров’я?  

  1. Захворіти за 5 хвилин допоможуть наступні дії: зробіть удома зарядку або попрацюйте фізично, щоб упріти. У вологому одязі вийдіть на прогулянку. В мороз грип чи принаймні застуда вам гарантовані.
  2. Після гарячого душу або ванної вийдіть на балкон. Отримаєте той самий «букет», що і в попередньому пункті.
  3. Подобається пускати фонтани блювоти? Варто випити несвіжий вишневий сік. Гастрит, блювота, нудота та відмова від нормальної їжі заповнять дні, що ви звільнили від занять.
  4. Щось давно не було ангіни. З’їжте морозиво, закусіть ментоловою жуйкою або запийте м’ятним лимонадом та знову поїжте морозива. Червоне горло стане достойною винагородою.
  5. Найпростіший «дитячий» спосіб: покладіть градусник на батарею. Однак переконати у підвищеній температурі в такий спосіб можна лише дуже довірливих батьків.
  6. Хочете ангіну чи запалення легень? Для цього вам знадобляться міцний мороз та 50 глибоких вдихів ротом.
  7. Отримати ГРЗ можна, якщо спати на протязі з відчиненою кватиркою. Вранішні симптоми підтвердять правильність методу.
  8. Надійний рецепт отримання розладу травлення – хурма або огірок з молоком. Головне, щоб удома був запас туалетного паперу.
  9. Ваш приятель уже спіймав вірус і захворів? Варто сходити до нього в гості й ніжно поспівчувати. За три дні вірус дасться взнаки й у вашому організмі.
  10. На прийомі в терапевта сміливо скаржтеся на підвищений тиск. Поки лікар налаштовує тонометр, напружте м’язи ніг та потримайте їх у такому стані 20 секунд. Прилад підтвердить ваш діагноз!