Чотири відмінності iPhone 6 і 6s

Тренди
айфон, новинка, iPhone 6s

Натиск має значення

Як і його попередники, iPhone 6S може похвалитися дисплеєм 4,7 дюймів Retina HD (1334x750 пікселів), тепер із патентованою технологією 3D Touch, що дозволяє користувачу контролювати різноманітні функції силою натиску на екран.

Камери розширюють горизонт

Apple був потрібний прорив у можливостях фотозйомки, і нарешті iPhone 6S оснащений 12-мегапіксельною основною камерою (iSight) на відміну від 8-мегапіксельної в iPhone 6. Також є функція «Живі фотографії» - Live Photos: міні-анімація або фото, яке при натисканні завдяки технології 3D Touch перетворюється на відео. Фронтальна камера в iPhone 6S покращена до 5-мегапіксельної і може тепер знімати відео з роздільною здатністю 1080p.

Відеозйомка 4K – впіймай красу!

Новий айфон вражає відеозйомкою з розділенням 4K (3840х2160 пікселів), як і записом повільного руху на швидкості 120 фреймів на секунду з високою роздільною здатністю (1080p). Ви також можете робити 8-мегапіксельні фото під час зйомки в 4K.

Як подобатися дівчатам: новий колір iPhone 6S

На додаток до сріблястого, сірого «металік» і золотого iPhone 6S (як і 6S Plus) доступний у новому кольорі – рожеве золото.

via AFP