Курси на відпочинку — новий світовий тренд

Викладання
освіта онлайн, курси онлайн, навчання на відпочинку, Інтернет,

Білл Ґейтс, який колись не закінчив Гарвард, сьогодні цілими годинами переглядає найкращі університетські лекції задля власного задоволення. Його колекція нараховує 200 DVD зі знаменитої серії The Courses. У цьому особисто переконався ведучий телепрограми "60 хвилин" Чарлі Роуз, відвідавши Білла в його кабінеті.

Голова імперії "Майкрософт" не єдиний, хто збирає та переглядає університетські лекції: повну колекцію (понад 500 дисків) відправили на тропічний острів мільйонеру й колишньому фінансисту, який вирішив на пенсії отримати вишукане інтелектуальне задоволення.

Для комп’ютерного покоління відпочинок і навчання поступово стають одним цілим – адже дізнаватися щось нове так цікаво! Популярність лекцій TED Talks, навчальних канікул, онлайн-курсів говорить сама за себе: у світі сформувався новий тренд, згідно з яким навчатися не просто корисно, а й захопливо, модно та престижно. При цьому споживачі сплачують такі гроші, що здивували б будь-якого студента Ліги Плюща – найпрестижніших університетів Америки.

Користувачів таких курсів приваблює можливість обирати час та місце занять, а також список предметів або ж один курс – і зовсім не бентежить відсутність дипломів або сертифікатів про завершення курсу. Адже для них навчання – це розвага, гра, новий вид дозвілля, що може суттєво змінити життя на краще. Навіть з’явилося нове поняття "edutainment", що походить від слів "освіта" і "розвага" (education + entertainment). Навчання на канікулах використовують як альтернативу нещодавно популярним "вечіркам з мартіні", щоб зав’язати нові знайомства. Все змінюється з такою ж швидкістю, як і мода на ґаджети, тож не дивно, що саме Білл Ґейтс опинився в тренді.