Окуляри не даватимуть горбитися

Тренди
Горбитися, постава, хребет, спина, EyeForcer, ґаджет, здоров'я

Погана постава нині – правило, а не виняток. Сидіння за комп’ютером, планшетом, смартфоном привчає дітей горбитися і призводить до хвороб хребта. Канадський вчений Вахід Сахіхолнасаб (Vahid Sahiholnasab) винайшов пристрій, що змусить випрямити спину, повідомляє Педагогічна преса.

Від звички горбитися страждає не лише хребет, зауважує Вахід Сахіхолнасаб. Неправильна постава – це майбутні проблеми з зором, серцем, органами травлення. Контролювати пряму спину здатні не всі дорослі, годі казати про дітей. Потрібна постійна система нагадування, щоб почути «не горбся» навіть якщо поруч немає батьків.

Окуляри EyeForcer обладнані акселерометром, батарейкою і Bluetooth, працюють на системі Android. Вони синхронізуються з тим пристроєм, за яким працює носій. Завдання – контролювати положення спини і голови. Щойно дитина починає схилятися над девайсом, окуляри видають сигнал попередження. І так щоразу, варто забути про правильну поставу. Але не безкінечно. Коли дитина вшосте починає горбитися, EyeForcer закриває відкритий на ґаджеті додаток і повідомляє, що час відпочити.