Секрети стрункості від найкрасивішої жінки планети

Лайфхаки
Здорові звички, менеджмент звичок, самодисципліна, змінити своє життя, здорове харчування, силові вправи, спорт, здоровий спосіб життя, Дженніфер Еністон, Jennifer Aniston, формувати звички

У молодості ми маємо красу і здоров’я, отримані від природи, в зрілості – зароблені самостійно. І що раніше почнемо їх заробляти, то довше краса і здоров’я залишатимуть з нами. Привчити себе до здорових звичок і позбутися поганих, добитися самодисципліни й перебороти лінощі – завдання не на один день, але цілком посильне. Розібратися з основами менеджменту звичок можна на безкоштовному онлайн-курсі «Як змінити своє життя на краще: поради і лайфхаки» Олени Бурдейної.
Колись своє життя змінила акторка Дженніфер Еністон (Jennifer Aniston). Зараз вона вважається еталоном правильного способу життя, пропагує спорт і здорове харчування, а також визнана цього року найкрасивішою жінкою світу. 47-річна акторка обійшла 23-річну Селену Гомес, 40-річну Різ Візерспун, 23-річну Кеке Палмер і сама цього не чекала: «Я була просто в підлітковому захваті». Хоча це не перший титул акторки, найкрасивішою її визнавали й 12 років тому, 2004-го.
Свої секрети свіжості та стрункості Дженніфер Еністон не приховує. Помірність, самодисципліна і позитивний настрій – основні складові її успіху.

Харчування
Підлітком Дженніфер мала зайву вагу, і перша спроба пробитися в кіноіндустрію провалилася саме через це. Дівчина зробила висновки і почала жорстко контролювати своє харчування. «Неймовірно, наскільки швидко змінюється ставлення до свого тіла – від повної байдужості до цілковитої уваги», – згадує актриса.
Всі наступні роки вона взагалі не вживала фаст-фуд і дозволяла собі солодке лише двічі на тиждень. Їсть Дженніфер 5 разів на день невеликими порціями і випиває багато чистої води.
Щоб контролювати харчування, треба не тримати вдома шкідливу їжу і мати вдосталь корисної. Перше позбавить вас спокуси з’їсти зайве, друге – не спонукатиме збігати в найближчий заклад по хот-дог чи піцу.
Недавно Дженніфер зі своїм нареченим потрапила в ситуацію, коли їм треба було швидко поїсти, а поруч був тільки МакДональдс. Акторка скуштувала гамбургер і пошкодувала: «Мій організм звик до здорової їжі, я жахливо почувалася».

Спорт
Дженніфер приділяє спорту не менше 6 годин на тиждень, попри щільний графік зйомок. Щоб ефективно тренуватися і не зненавидіти вправи, вона має кілька секретів. По-перше, заняття мають бути різними. Біг, йога, силові вправи, велосипед – це не дасть знудитися, а організм щоразу отримуватиме різноманітне навантаження. По-друге, слід обирати приємні вправи. Дженніфер Еністон обожнює йогу, тому тричі на тиждень займається саме нею з персональним тренером.
Правильне харчування і спорт потрібні не тільки для стрункості. Чиста шкіра, блискуче волосся, міцні зуби – все це наслідок здорового способу життя, і саме це загалом створює той образ, який прийнято називати «красивим».

Помірність
Не варто тримати себе в надто жорстких рамках, інакше просто зірветеся. Так, не можна щодня з’їдати упаковку печива, але можна з’їсти одне і смакувати кожен шматочок. Не можна випивати щовечора пляшку вина, але можна – бокал.
У кримінальній комедії «Ми – Міллери» (2013) акторка зіграла стриптизерку. Вона мусила дуже інтенсивно готуватися до зйомок і ще жорсткіше обмежити раціон, щоб привести себе в ідеальну форму. «Весь цей час я неймовірно хотіла їсти, - згадує Дженніфер. – Харчуватися так усе життя нікому не побажаю». Як наслідок, після зйомок вона швидко набрала зайву вагу, що є поширеним наслідком експрес-схуднень. І вкотре переконалася, що не можна фанатично обмежувати себе в усьому: «Я вже не так строго ставлюся до себе, як раніше. Зрозуміла, що головне – помірність».
Змінити усталений спосіб життя і вийти на якісно вищий рівень можна своїми силами, а можна звернутися до фахівця. В онлайн-курсі «Менеджмент звичок» під керівництвом life-коуча Олени Бурдейної ви дізнаєтеся, як працює мозок і які ментальні пастки заважають змінюватися, як покроково формувати потрібні звички та позитивно ставитися до дійсності.
Якщо ж ви й досі вважаєте, що здоровий спосіб життя – це нудно, погляньте на Дженніфер Еністон. Вона точно не нудиться в житті.