Випускні іспити (ДПА) 2016

ЗНО
ДПА, ЗНО, випускні іспити, навчання онлайн, підготовка

Міністерство освіти України оприлюднило дати проведення державної підсумкової атестації (ДПА) учнів середніх шкіл. 2016 року випускники навчальних закладів І ступеня проходитимуть ДПА з 10 по 20 травня, ІІ ступеня – з 1 по 10 червня, ІІІ ступеня – з 16 по 30 травня.

Атестуватимуть з 3 предметів.

У навчальних закладах І ступеня (після початкової школи) складатимуть українську мову, літературне читання й математику.

Випускники шкіл ІІ ступеня (9-класники) пройдуть атестацію з української мови та математики, а також з одного предмета, який визначить педагогічна рада навчального закладу: українська література, зарубіжна література, іноземна мова, історія України, всесвітня історія, правознавство, географія, біологія, хімія, фізика, інформатика. Для випускників навчальних закладів з навчанням або вивченням мов національних меншин також пропонують предмети: мова національної меншини, інтегрований курс «Література».

Випускники шкіл ІІІ ступеня (11-класники) обов’язково складатимуть українську та іноземну мови, також учень сам вибере третій предмет – математику чи історію. Що важливо – ДПА для 11-класників відбудеться у формі зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) (крім іноземної).