Як проводити семінари та заняття онлайн

Викладання

У зв’язку з карантином в Україні склалася важка ситуація для бізнесу: багато очних семінарів та занять довелося відкласти на невизначений термін, адже ніхто не знає, скільки ще триватиме епідемія.

Як проводити семінари та заняття онлайн

Але викладати та навчатися можна не лише в офісах або навчальних просторах, сучасні технології допомагають робити це онлайн вдома. Кожен, чиї заняття було скасовано через карантин, може скоритися онлайн-платформою EDUGET. Тут ви зможете записати та викласти відео для своїх клієнтів, створювати домашні завдання зі зворотнім зв’язком, викладати в певні дні чи за вільним графіком та давати доступи своїм клієнтам.

У вас є можливість створювати власні вебінари із підтримкою від EDUGET. Після закінчення вебінару кожен з його учасників матиме доступ до повного запису та зможе переглянути його на платформі. Також для користувачів буде доступний чат у прямому ефірі.

Якщо ж проводити вебінари не зручно чи не на часі, то можна створити власний онлайн-курс, записати навчальні відео для студентів чи клієнтів та опублікувати їх на платформі. Курс може бути як відкритим для будь-якого відвідувача сайту, так і закритим для обмеженого кола осіб. Також у вас є змога підготувати тести та інші активності для перевірки знань слухачів і додати до курсу електронний сертифікат.

Ми маємо безліч функцій, які спростять роботу викладачам. Вони зможуть проводити індивідуальні заняття, створювати опитування та оперативно отримувати результати, формувати власні архіви, в яких вся інформація буде зручно зберігатися в одному місці. Також можна отримати доступ до В2В бібліотеки, у яких представники різних напрямів бізнесу зможуть обмінюватися інформацією.

Для співпраці звертайтесь на електронну адресу welcome@eduget.com.

Гарного навчання!

Ангеліна Головко
Автор