Знати англійську – довше жити

Тренди
англійська, вивчення мов, навіщо вчити англійську, English as a second language, ЗНО з англійської

Високий рівень володіння англійською давно слугує показником статусу і достатку. У своїх мріях багато хто відводить найпопулярнішій мові роль чарівної палички: «Ось вивчу англійську і знайду чудову роботу», «Вчи англійську – багато зароблятимеш…» І дійсно, статистика повністю підтверджує правдивість цих поширених уявлень.

Графіки, які ілюструють статистику, зібрану такими авторитетними інститутами, як Світовий банк, ООН (доповідь з розвитку людства), чітко демонструють кореляцію рівня знання англійської мови в країні і таких факторів, як легкість ведення бізнесу, дохід на душу населення, відсоток працевлаштованої молоді або студентів, якість життя, кількість інтернет-користувачів.

English for Business  
English and Income  
English and Employment  
English and Quality of Life  
English and Internet  
English and High Tech Export  

Зведену статистику з вивчення англійської як іноземної по країнах і континентах зібрав ресурс EF EPI (Education First English Proficiency Index).

Europe Learning English

 

 

У Європі найвищий рівень володіння англійською показали такі країни, як Швеція, Нідерланди, Данія, Норвегія, Фінляндія (топ-5). У світовий топ-15 уперше цього року потрапив Сінгапур.

English Study best countries

Україна на 34-му місці з 70 країн за рівнем знання англійської мови, проте тенденція позитивна – згідно з EF EPI, за рік ріст склав +4,11%. При складанні рейтингу враховувалися дані сертифікаційних іспитів (TOEFL, IELTS), так що тут варто зробити поправку на те, що не всі, хто володіє англійською, складають ці іспити, тому реальні дані можуть бути вищими.

Ukraine learning English

Очевидна залежність між рівнем володіння англійською мовою і активністю в Інтернеті: серед європейської молоді й те, й інше вище, ніж у покоління їхніх батьків. Крім того, простежується закономірний зв’язок між упровадженням інновацій і знанням англійської мови, що теж легко пояснити: усі новинки спочатку публікуються в англомовних наукових медіа і, звичайно, в Інтернеті.

Europe Learning English Age

Тривалість життя також залежить від знання англійської, хоча тут, звісно, зв’язок опосередкований – через якість життя, достаток, прагнення відповідати новим трендам (наприклад, провадити здоровий спосіб життя), впровадження інновацій і, врешті, рівень медичного обслуговування в країні.

Learning English Longevity
Learning English Earning Money
Learning English Innovation