Đăng Ký Đăng Nhập

Novini Coursera Platni Domashni Zavdannya 947

Новини Coursera: платні домашні завдання


ТрендиПоки вітчизняні інтернет-користувачі звикали до нової реальності – до існування безкоштовних онлайн-курсів (MOOC) з найпопулярніших предметів, – у цій реальності розпочалися суттєві зміни.

Один із найпопулярніших ресурсів онлайн-освіти Coursera анонсував введення платних домашніх завдань у частині найбільш затребуваних курсів. Про це прес-служба платформи повідомила у блозі. Слухачі, як і раніше, зможуть користуватися безкоштовним контентом, проте в пасивній формі: слухати лекції, переглядати навчальні матеріали, дискусії, ті ж тести й домашні завдання. Однак надсилання їх на перевірку після виконання буде для них закрите.

У Coursera пояснюють зміни переходом на стабільнішу бізнес-модель, необхідністю інвестувати в розвиток і у своїх викладачів. Справді, за такого зростання популярності курсів приділити час кожному слухачеві, перевіряючи домашні завдання, – окрема робота. Проте користувачі часто невдоволені, залишаючи коментарі в дусі «Coursera вже не буде колишньою!» чи «Це не та платформа, яку ми полюбили!».

Так, Coursera розпочала 2016 рік з трьома типами курсів (з точки зору користувача): зі сплатою за отримання сертифікату, з частковою оплатою (за перевірку домашніх завдань і перехід на інший рівень) та безкоштовних – як у режимі ознайомлювального перегляду лекцій, навчальних матеріалів і тестів, так і за програмою фінансової допомоги студентам з країн, що розвиваються.