Đăng Ký Đăng Nhập

Obiraiemo Profesiyu Razom Z Eduget 2607

Обираємо професію разом з EDUGET!


Тренди

Вибір професії – одне із найголовніших рішень у житті. На роботі людина проводить майже третину всього життя, тому до процесу вибору місця праці потрібно ставитися дуже відповідально.


Обираємо професію разом з EDUGET!

Сучасні дослідження стверджують, що для того, аби залишатися актуальним співробітником, людині майбутнього потрібно буде змінити за життя 6-7 професій. Незважаючи на цей факт, тому, хто вступає на робочий шлях, потрібно знати з чого починати.

Існує декілька простих правил для того, аби зрозуміти, що саме найкраще за все підійде саме Вам:

  • вивчити самого себе, а саме розібратися у своїх здібностях, схильностях, особливостях характеру та фізичних можливостях;
  • подумати та оцінити свої сильні та слабкі сторони, визначити, що найкраще за все Вам вдається;
  • ознайомитися із професіями, які відповідають Вашим інтересам, здібностям та можливостям.

Серед цих пунктів саме третій є визначним. Мало знати саму назву професії, потрібно ще і розуміти, чим саме Вам доведеться займатися. Зазвичай, діяльність у рамках певної спеціальності може сильно відрізнятися від уявлення людини, що лише вступає на шлях опанування нею. Наприклад, Україна входить у п’ятірку країн, в яких випускники вишів працюють не за спеціальністю – таких робітників у нас більше, ніж 40%! Щоб не потрапити у таку ситуації, потрібно орієнтуватися у тому, що Вам доведеться робити у рамках певної професії ще до вступу у виш. Але як простий випускник може отримати доступ до знань експертів з різний галузей?

Дуже просто! EDUGET представляє безкоштовні онлайн-курси з профорієнтації від справжніх експертів своєї справи, а саме юристів, психологів, PR-менеджерів, менеджерів з туризму, журналістів, бізнес-консультантів, HR- та проект менеджерів у сфері IT, а також курси із менеджменту в мультимедійному бізнесі. Обирайте правильний шлях у житті разом з EDUGET!