Đăng Ký Đăng Nhập

Olimpiadi Studentiv Pochnutsya Z Sichnya 583

Олімпіади студентів почнуться з січня


ЗНОУ 2015/16 навчальному році Всеукраїнська студентська олімпіада буде двоетапною:

1 етап – у січні-лютому 2016-го у вищих навчальних закладах (за згодою);

2 етап – у квітні-травні 2016-го у вищих навчальних закладах, визначених як базові за певною спеціальністю.

Уже оприлюднено склад оргкомітету олімпіади, перелік навчальних дисциплін, базових вишів.

За результатами 1 етапу змагань сформують перелік учасників для наступного етапу. Базові вищі навчальні заклади, у яких буде проведено 2 етап, до 1 березня 2016 року мають надіслати до всіх навчальних закладів запрошення з умовами й термінами проведення змагань.

Працівники й учасники отримають відрядження для участі в олімпіаді, яке має бути оплачене за рахунок того навчального закладу, де навчається чи працює учасник. Також дозволено фінансування з інших джерел, якщо це не суперечить законодавству України. Розмістити учасників 2 етапу мусять базові вищі навчальні заклади. Час, який науковці та педагоги витратять на підготовку завдань та організаційну роботу, має бути компенсований відповідно до чинних процедур.

Підсумки навчальних змагань подає оргкомітет на адресу Інституту модернізації змісту освіти, не пізніше 10 днів після завершення олімпіади.

Нагадаємо, що учнівські олімпіади вже тривають: 1 етап відбувся у жовтні, 2 етап запланований на листопад-грудень, 3 етап завершить змагання в січні-лютому 2016 року.