Đăng Ký Đăng Nhập

Onlajn Format Zajshov Do Shkoli Majbutnie Za Zmishanoyu Osvitoyu Vvazhaie Liliya Grinevich 2467

Онлайн-формат зайшов до школи: «Майбутнє за змішаною освітою», – вважає Лілія Гриневич


Викладання

Ліцей в Одесі проводить експеримент із залучення сучасних засобів комунікації до навчання. Міністр освіти і науки Лілія Гриневич перевірила результати роботи.


Фото: Міністерство освіти і науки

Викладачі Рішельєвського ліцею розробляють курси з окремих предметів для додаткового навчання і курси підготовки старшокласників до іспитів ЗНО, ДПА та до олімпіад. До вебінарів можуть долучатися всі учні Одеської області.

Статистика свідчить про велику популярність онлайн-навчання у підлітків: наприклад, курс фізики вчителя П.А. Віктора має 2353582 перегляди та майже 22 тис. підписників.

Згідно з наказом МОН України від 30.12.2015 року №1390 на базі навчального закладу Рішельєвський ліцей впроваджується експеримент всеукраїнського рівня «Розробка і впровадження педагогічних технологій дистанційного навчання на базі освітнього центру з використанням сучасних електронних засобів комунікації».

«Цей ліцей робить величезну справу державної ваги, адже вони діляться своїми напрацюваннями та кращими учителями з дітьми із найвіддаленіших куточків Одещини. Це приклад соціальної відповідальності, яку рідко демонструють інші заклади», – наголосила Міністр освіти і науки Лілія Гриневич.

За словами Міністра, майбутнє саме за змішаними формами навчання, коли учбовий процес відбувається як у онлайн-форматі, так і очно. Завдяки цьому діти отримують можливість учитися у найкращих вчителів, а викладачі переймають нові методики викладання. Онлайн-формат навчання дозволяє дітям вибирати викладачів, а в офлайні можна доопрацювати прогалини з своїм вчителем.

Нагадуємо, що ви можете створити власний онлайн-курс на платформі EDUGET як у відкритому, так і в закритому доступі. Деталі на сторінці «Співробітництво».

via