Навіщо навчатися онлайн? Люди скептично ставляться до онлайн-навчання, проте такий спосіб здобуття знань має багато переваг.
1) Економія часу. Вам не доведеться витрачати час на дорогу. Планувати графік навчання і розклад можна самостійно, підлаштовуючи під свій режим.
2) Мобільність. Займатися можна в будь-якому місці, де є доступ в інтернет. Онлайн-слухачі не обмежують себе і не змінюють графік роботи заради навчання. Вони можуть поїхати у відрядження чи відпустку і паралельно вчитися.
3) Комфортні умови. Слухачі можуть займатися на улюбленому дивані в затишних тапочках – на отримання знань це не впливає. Немає стресових ситуацій, коли викладач ставить питання під час вебінару, можна просто не відповідати на нього. Сором’язливим людям зручно, що немає аудиторії, перед якою вони повинні говорити.
4) Онлайн-навчання дає можливість отримати нові знання та професію людям, які живуть далеко від мегаполісів. Раніше потрібні були гроші на проїзд та проживання, тому мало хто міг собі це дозволити. Треба було багато вільного часу – і сімейні, працюючі люди відмовлялися від навчання. Більше немає подібних обмежень, тому що слухач навчається вдома. У всіх є можливість отримати документ про освіту і при бажанні влаштуватися на віддалену роботу, продовжуючи жити в улюбленому місті.
Серед населення є категорії людей, які не можуть відвідувати заняття офлайн. Тепер для навчання їм потрібно тільки бажання – можна займатися вдома у зручний час. Наприклад, молоді мами можуть дивитися заняття в запису днем, поки малюк спить.
Коли ритм життя скажений, важко викроїти зайву годину на дорогу до навчання і назад. Тому займатися дистанційно – справжній порятунок. Людина працює, веде проекти і паралельно отримує нові знання.
Чому обирають онлайн-освіту: люди йдуть на курси, щоб вирости професійно і просунутися в кар’єрі. Три найпопулярніших варіанти відповідей: загальний розвиток (55%), кар’єрне зростання (47%) і поглиблення наявних знань (47%).
При цитуванні матеріалів розділу «Блог» на www.eduget.com активне посилання на сам матеріал або на головну сторінку www.eduget.com обов’язкове. Будь-яке використання матеріалів розділу «Статті» на www.eduget.com (матеріалу цілком) можливе виключно за попереднім письмовим дозволом правовласника. Дякуємо за співпрацю!