Đăng Ký Đăng Nhập

Peremozhec Olimpiadi Otrimaie 20 Tisyach 1129

Переможець олімпіади отримає 20 тисяч


Лайфхаки11-класники можуть взяти участь в олімпіаді від Міжрегіональної Академії управління персоналом (МАУП).

Зареєструватися треба до 20 лютого 2016-го, це перший етап змагання. На ньому слід обрати дисципліну (одну або всі): правознавство, IT, психологія та економіка. Учасник отримає завдання на емейл і виконає його дистанційно. Роботи оцінюватимуть за 100-бальною системою, до другого етапу перейдуть ті, хто набрав 51 бал і більше.

На другому етапі обрати треба тільки одну дисципліну – з тих, за якими пройшов перший етап. Ці завдання виконуватимуть офлайн, в Академії (Київ, вул. Фрометівська, 2). Термін виконання обмежений – 1,5 години. Орієнтовно другий етап відбудеться 5-26 березня 2016 року.

Переможці отримають: 1 місце – 20 тис. грн, 2 місце – 10 тис. грн, 3 місце – 5 тис. грн. Якщо захочуть продовжувати навчання в МАУП, матимуть знижку на оплату: 20%, 10%, 5% за 1, 2, 3 місця відповідно.

Як стверджують у МАУП, олімпіаду запроваджено з метою виявити перспективних талановитих учнів і сприяти їхньому розвитку в обраних галузях. Учнів своєю чергою може зацікавити можливість виграти приз і повправлятися у виконанні завдань в стислий термін, що якраз актуально перед ЗНО.