Đăng Ký Đăng Nhập

Perereiestraciya Na Zno 2016 Trivaie 1243

Перереєстрація на ЗНО-2016 триває


ЗНОВсі, хто хотів зареєструватися на ЗНО, це зробили. Зранку 4 березня, в останній день реєстрації, було оформлено заявки від 222 996 осіб. З них 82% – цьогорічні випускники, 13% – випускники минулих років, 5% – учні технікумів і вишів.

Зареєструвалися 14 893 киян, а серед областей найбільше охочих скласти ЗНО – в Дніпропетровській. Заявки в областях-лідерах розподілилися так:

18 935 – Дніпропетровська;

16 286 – Львівська;

15 399 – Харківська;

14 005 – Одеська.

Розгляд документів ще триває, тож якщо під час реєстрації було зроблено помилки, не все втрачено. Можна внести зміни до реєстраційної форми або перереєструватися – така можливість доступна до 18 березня. Ще є час вибрати інші предмети для складання ЗНО, виправити помилки в документах – які помітили самі чи через які було відмовлено в реєстрації. Після 18 березня щось змінити буде неможливо.

Якщо ви не встигли підготуватися з української мови та літератури чи бажаєте додатково систематизувати свої знання, – вам допоможе експрес-курс від ПроЗНО.

В Українському центрі оцінювання якості освіти радять звернути увагу на причини, з яких відмовлено в реєстрації. Рекомендованим листом разом із реєстраційними документами надішлють витяг з протоколу, де вкажуть ці причини. При повторному надсиланні документів, з уже виправленими помилками, варто додати цей витяг – це пришвидшить процедуру реєстрації.

Порядок подання документів для перереєстрації той самий, що й під час реєстрації: цьогорічні випускники подають пакет документів до закладу, де навчаються, а решта надсилають його за адресою регіонального центру, яку зазначено в контрольно-інформаційному листі.