Đăng Ký Đăng Nhập

Perereiestraciya Na Zno 2017 Komu Dozvoleno V Yaki Termini Ta Yakim Chinom Ce Zrobiti 2415

Перереєстрація на ЗНО-2017: кому дозволено, в які терміни та яким чином це зробити


ЗНО

На ЗНО зареєстровано 223 тисячі осіб. Облік документів триває.Реєстрацію на ЗНО-2017 завершено. Поки що триває робота з документами, але вже можна казати про мінімум 223 тисячі учасників ЗНО, повідомляє Український центр оцінювання якості освіти.

За результатами реєстрації кандидати на участь у ЗНО отримали дві відповіді: підтверджену реєстрацію з набором необхідних для іспитів документів або відмову в реєстрації. До 31 березня залишається можливість виправити помилки в даних і пройти перереєстрацію на ЗНО.

Розповідаємо, як слід діяти.

1. Вашу реєстрацію підтверджено, але треба внести зміни до персональних даних

Якщо ви вже отримали пакет документів, сертифікат ЗНО, але маєте внести зміни у ваші дані (приміром, ви загубили паспорт, з яким реєструвалися), то слід пройти перереєстрацію на ЗНО.

Для цього скористайтеся сервісом «Внести зміни». В ньому ви сформуєте нову реєстраційну картку. Вам слід повторно сформувати пакет документів і додати до нього отриманий сертифікат ЗНО. Документи для реєстрації на ЗНО-2017 дивіться тут. Якщо ви випускник цього року, передайте ці документи у ваш навчальний заклад. Якщо ви випускник минулих років, студент вишу чи професійно-технічного навчального закладу, то перешліть реєстраційні документи і сертифікат до вашого регіонального центру оцінювання якості освіти

Актуалізуйте шкільні знання, повторіть програму, відшліфуйте свою підготовку до ЗНО на онлайн-курсах ПроЗНО. Ви отримуєте системну підготовку від досвідчених педагогів, перевірку знань, можливість дивитися відеоуроки стільки разів, скільки треба для засвоєння матеріалу. 

2. Вам відмовлено в реєстрації на ЗНО

Ви отримаєте відмову в реєстрації обов’язково з зазначенням причини, чому саме вам відмовлено. Нерідко це пов’язано з неуважністю в оформленні документів і не є остаточною забороною складати іспити цього року. Ви можете врахувати зауваження і зареєструватися знову. Хоча прийом документів припинено – останній день реєстрації був 17 березня – для тих, хто помилився першого разу, є можливість пройти процедуру реєстрації ще раз.

Важливо! Це стосується лише тих, хто до 17 березня надіслав пакет документів, але отримав відмову. Якщо ви не реєструвалися до 17 березня, то не зможете зареєструватися зараз.

Після повторної реєстрації цьогорічні випускники подають новий пакет документів до свого навчального закладу, а випускники попередніх років, студенти професійно-технічних і вищих навчальних закладів надсилають документи самостійно на адресу регіонального центру оцінювання якості освіти – її буде вказано в листі, що надійде з указанням причини відмови в реєстрації.