Đăng Ký Đăng Nhập

Perevagi Distancijnogo Navchannya Z Lms 2598

Переваги дистанційного навчання з LMS


Тренди

В наші дні все більше і більше великих навчальних закладів і компаній використовують дистанційне навчання для забезпечення своїм студентам і працівникам доступу до навчальної інформації та контролю їх успішності. Ковтком свіжого повітря в цій сфері стало впровадження LMS (система управління навчанням), яка об’єднала в собі можливість передачі навчального матеріалу і контролю успішності.Система управління навчанням (LMS) є програмним додатком для адміністрування, документації, відстеження, звітності та доставки навчальних курсів або навчальних програм. Вона допомагає інструкторові доставляти матеріали студентам, проводити тести та інші завдання, відстежувати успішність учнів і вести облік. LMS орієнтована на онлайн-навчання, але підтримує безліч функцій, виступаючи в якості платформи для онлайн-курсів, а також кілька гібридних форм, таких як змішане навчання та перегортувані уроки.

Очікується, що в 2018 році ринок систем управління навчанням буде коштувати понад 7 мільярдів доларів. Найбільша частка надходжень від доходу буде отримана в Північній Америці. 41,7% відсотків компаній тепер використовують окремі форми освітніх технологій для навчання співробітників протягом офіційних годин навчання. До 2019 року приблизно половина всіх занять в американських коледжах буде заснована на eLearning. Очевидно, що eLearning революціонувало і змінило спосіб отримання знань і навичок. В результаті для систем управління навчанням (LMS) існує великий інтерес до систематичного впровадження та управління електронним навчанням. Тим не менш, є тисячі постачальників LMS і величезна кількість систем управління навчанням на вибір.

Є багато речей, які слід враховувати, коли мова заходить про вибір правильної системи управління навчанням. Моделі оцінки, підтримка специфікацій, тип клієнта і додаткові функції є факторами, на які слід звернути увагу, якщо ви хочете зробити правильний вибір системи управління навчанням.

Система дистанційного навчання LMS EDUGET є однією з найсучасніших на ринку LMS в СНД. Вона забезпечує можливість реалізації та виконання таких навчальних процесів, як:

1) проходження навчання на курсах і доступ до навчальних матеріалів;

2) проведення навчання;

3) оцінки і формування результатів навчання;

4) створення навчальних матеріалів;

5) автоматизація перевірки тестів користувачів;

6) забезпечення комунікації між користувачами системи;

7) забезпечення обміну інформацією між користувачами системи;

8) адміністрування користувачами системи;

9) планування, проведення та аналіз результатів дистанційного навчання;

10) формування навчальних планів і їх реалізація.

Пропозиції з LMS від EDUGET – https://www.eduget.com/lms