Đăng Ký Đăng Nhập

Perevagi Navchannya Ta Vikladannya Na Onlajn Platformax 2591

Переваги навчання та викладання на онлайн-платформах


Тренди

Ринок онлайн-освіти один з тих, що розвиваються найшвидше в світі. Наприклад, його обсяг у 2016 році склав 50 мільярдів доларів. Найбільшою перевагою онлайн-освіти є те, що для навчання не треба відвідувати спеціалізовані навчальні заклади, навчатися можна всюди, де є інтернет.



Взагалі, саме із появою інтернету пов’язаний такий прогрес в онлайн-освіті: якщо раніше для здобуття професійних навичок потрібно було не лише платити гроші, а я отримувати знання особисто з викладачем, то тепер будь-хто може навчитися чому-завгодно безкоштовно з будь-якої точки планети, адже на тому-таки ютубі можна знайти сотні роликів на усі тематики.

Тим, хто хоче навчатися

Тоді навіщо платити гроші за освітні курси, якщо все можна знайти безкоштовно? Справа в тому, що ви рідко можете довіряти авторам з інтернету, а для того, аби зрозуміти користь курсу та компетентність автора, доведеться витратити час і переглянути контент. Проте, якщо ви не експерт в обраній галузі, то вам важко буде зрозуміти рівень компетенції автора навіть після ознайомлення з курсом. Платформи, в свою чергу, дают можливість проглянути опис курсу, а також гарантію експертності автора. Тобто платформа, загалом, несе відповідальність за користь курса, який на ній знаходиться, а також за компетентність автора.

Приємним бонусом до навчання може стати отримання сертифікату про його проходження, а у випадку високих результатів студента – про його успішне завершення. Такі сертифікати є чудовим доказом володіння навичкою, багато-хто навіть включає сертфікати з освітніх платформ у свої резюме.

Тим, хто хоче навчати

Для автора розміщення свого курсу на платформі також може бути дуже вигідним. Наприклад, платформа сама займається просування курсу аж до його продажу, а автор просто отримує гонорар із закритої угоди. Звісно ж, платформа бере певний відсоток, але і бере на себе усі справи з продажу, не залучаючи автора у цей процес. Таким чином, автор має популяризацію свого контенту та пасивний прибуток одночасно. Також автор самостійно оцінює вартість свого курсу, проте це треба робити, спираючись на певні дані, а не називати першу ліпшу цифру, інакше платформі може бути важко продати курс за суму, що не відповідає його наповненню.

Платформа може допомогти автору і з підготовкою курсу. Наприклад, освітня платформа EDUGET займається виробленням курсів аж до написання сценарію та покрокової зйомки. Звісно, це буде вартувати грошей, але вкладення зможе себе виправдати за допомогою продажів на платформі.  

Загалом

Онлайн-освіта може стати легким та швидким способом здобуття спеціалізованої навички, рівень володіння якою буде підтверджено сертифікатом, у той час як автор контенту зможе знайти свою аудиторію та розвиватися в галузі онлайн-освіти.