Đăng Ký Đăng Nhập

Perevedennya Baliv Zno V Ocinku Dpa 1145

Переведення балів ЗНО в оцінку ДПА


ЗНО

Треба дочекатися оприлюднення таблиці переведення балів або скористатися минулорічною2016 року 3 предмети ДПА складатимуть у формі ЗНО під час сесії тестування: обов’язково українську мову та літературу і на вибір – математику чи історію України. Кількість отриманих балів з кожного тесту може бути різною, але для шкільного атестату бали ЗНО мають бути переведені в оцінку ДПА за 12-бальною шкалою.

Як дізнатися свою оцінку?

Український центр оцінювання якості освіти публікує на своєму сайті таблицю переведення балів ЗНО, де буде вказано: яка оцінка відповідає набраній кількості тестових балів. Таблиця з’явиться за 2-3 тижні після тестування. Цей час потрібний для того, щоб перевірити всі зошити ЗНО і вирахувати за кожним зошитом кількість тестових балів.

Як перераховують тестові бали ЗНО за шкалою 1-12?

Створюють пропорційний рейтинг, з урахуванням результатів усіх учасників ЗНО, і визначають відповідність: якому діапазону тестових балів відповідає певна оцінка.

Це рейтингова таблиця. Вона визначає місце кожного учасника серед решти. Якщо учасники набрали однакову кількість балів на тестуванні – вони отримають однакову оцінку ДПА. Той, хто випередив за тестовими балами іншого, отримає вищу за нього оцінку.

Сам учасник не може обрахувати, яку ж оцінку ДПА він отримав, до появи таблиці. Він може тільки порахувати свою кількість тестових балів і приблизно уявити, якій оцінці від 1 до 12 вони можуть відповідати.

Якщо ви не встигли підготуватися з української мови і літератури чи бажаєте додатково систематизувати свої знання, – вам допоможе експрес-курс від ПроЗНО.

Щодо обрахунку оцінки з української мови та літератури можна скористатися таблицею переведення тестових балів в оцінку ДПА минулого року. Повної відповідності досягти не вдасться, адже минулого року максимальна кількість балів за всі завдання становила 63 бали, а цього року – 68.

Щодо математики та історії України такої можливості немає, бо минулого року їх не складали у формі ЗНО.

Таблиця переведення балів ЗНО з української мови та літератури

за шкалою 1-12 балів, 2015 рік

Кількість тестових балів

Шкала 1-12 балів

0-4

1

5-9

2

10-14

3

15-19

4

20-24

5

25-30

6

31-35

7

36-40

8

41-46

9

47-51

10

52-56

11

57-63

12