Шкільна освіта все ближча до життя. Норвезькі педагоги пропонують дітям геймерські уроки, а українські розповідають про рок-музику.
Новий підручник з музичного мистецтва для 7 класу точно сподобається школярам. Поміж навряд відомих їм прізвищ Петриненка, Івасюка і Ротару діти побачать знайомі культові імена: Вакарчук, “Гайдамаки”, “Скрябін”.
На сторінці 70 розповідають про фолк-рок і його українських зірок — “Воплі Відоплясова”, “Мандри”, “Гайдамаки”.
Монстрів світового року теж не забули — тут і панки Ramones, і хард-рок Led Zeppelin, Black Sabbath, і психоделічний Pink Floyd. Закріпити матеріал пропонують прослуховуванням “Стіни” Pink Floyd і “Ми — чемпіони” Queen.
Автори не обійшли увагою і старий, але досі популярний російський рок — ДДТ, “Пікнік”, “Агата Крісті”.
На сторінці 116 йдеться про рок в Україні. Згадані “Мотор’ролла”, “Друга ріка”, “Скрябін”, “Лама”. Найбільше уваги приділено “Океану Ельзи” і його фронтменові Святославу Вакарчуку. Після уроку учням рекомендують послухати композиції гурту “Обійми”, “Без бою”, “Все буде добре”.
Українські музиканти тішаться з раптового визнання, хоч і жартують через неправильне визначення музичних стилів.
“Лама” у
Сучасний підручник для учнів 7 класу, розділ українська музика, про нас теж не забули…приємно)))
Сергій Присяжний з хмельницької “Мотор’ролли”, віднесеної авторами до важкого металу, у
Підручник з Музичного мистецтва. 7 клас! Не в ті часи я до школи ходив(((
Звичайно ж не важкий метал))) але “дусту свого часу насипали”!!!
Більше про українські гурти читайте у виданні: Л. Г. Кондратова. Музичне мистецтво. 7 клас. — Тернопіль, “Богдан”, 2015.
При цитуванні матеріалів розділу «Блог» на www.eduget.com активне посилання на сам матеріал або на головну сторінку www.eduget.com обов’язкове. Будь-яке використання матеріалів розділу «Статті» на www.eduget.com (матеріалу цілком) можливе виключно за попереднім письмовим дозволом правовласника. Дякуємо за співпрацю!