Đăng Ký Đăng Nhập

Pochalasya Reiestraciya Na Probne Zno 2017 2305

Почалася реєстрація на пробне ЗНО-2017


ЗНО

Можна скласти 2 предмети: українська мова та література і ще один предмет на вибір10 січня 2017 року стартувала реєстрація на пробне ЗНО-2017. Триватиме вона до кінця січня.

Що таке пробне ЗНО

Пробне ЗНО – це тестування, на якому відтворюється процедура проведення ЗНО. Його проходять для ознайомлення з усіма процесами тестування, видами завдань, тестовими зошитами.

Проведення пробного ЗНО повністю контролюється Українським центром оцінювання якості освіти (УЦОЯО). Тести, з якими працюватимуть учасники пробного ЗНО, відповідають чинним програмам ЗНО. Завдання розроблені фахівцями УЦОЯО й максимально наближені до тих, що будуть у тестових зошитах на основній сесії ЗНО.

Участь у пробному ЗНО дозволяє:

 • пройти процедуру проведення ЗНО;
 • ознайомитися з форматами тестових зошитів і навчитися працювати з ними;
 • дізнатися про типи завдань на іспиті;
 • отримати уявлення про час, що потрібний на виконання роботи, навчитися розраховувати його;
 • дізнатися свій рівень підготовки до ЗНО, оцінити, які можливості для вступу дає отриманий результат;
 • почати підготовку до ЗНО заздалегідь – адже участь у тестуванні можлива і для 10-класників.

Які можливості пробного ЗНО-2017

Тестування відбудеться по суботах, за два дні. 1 квітня можна пройти пробне ЗНО з української мови і літератури, а 8 квітня – з одного предмету на вибір: історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, а також англійська, іспанська, німецька, російська, французька мови.

Важливо! Можна обрати лише два предмети: українська мова та література і ще один. Пройти 8 квітня пробне ЗНО з двох чи більше предметів неможливо.

Щоб взяти участь у пробному ЗНО, не обов’язково бути випускником 2017 року. 10-класники теж можуть пройти тестування, щоб почати підготовку до іспитів після 11 класу. Також пробне ЗНО доступне випускникам минулих років.

Можна обрати складання пробного ЗНО такими мовами: кримськотатарською, молдовською, польською, російською, румунською, угорською. Це не стосується ЗНО з української мови і літератури, російської та іноземних мов – їх слід складати мовою того предмету, з якого проводиться іспит, тією ж мовою будуть викладені завдання в тестовому зошиті.

Як взяти участь у пробному ЗНО

З 10 до 31 січня 2017 року слід зареєструватися на сайті свого регіонального центру оцінювання якості освіти на участь у пробному ЗНО. У реєстраційній заяві слід вказати наступне: прізвище, ім’я, по батькові, дата народження, місце проживання, контактний телефон, електронна адреса, перелік навчальних предметів із зазначенням мови складання, населений пункт для проходження пробного ЗНО (із запропонованого переліку), категорію випускника (випускник цього року, минулих років, профтехнічних закладів тощо).

На сайті з’явиться «Особистий кабінет учасника пробного ЗНО», де будуть розміщені:

 • згенерована реєстраційна заява;
 • реквізити для сплати кожного замовленого предмета окремо;
 • інформація щодо отримання заяви;
 • інформація щодо отримання оплати;
 • запрошення;
 • сервіс з визначення результатів пробного ЗНО.

Учасник пробного ЗНО має оплатити вартість тестування – 129 грн за один предмет – і перевірити через 10 днів, чи надійшли кошти. До 14 березня в Особистому кабінеті з’явиться запрошення-перепустка для участі в тестуванні. В ній буде вказано адресу пункту пробного ЗНО, час і дату проведення.

Важливо! Реєстрація на пробне ЗНО не означає автоматичну реєстрацію на основну сесію ЗНО. На неї слід реєструватися окремо з 6 лютого 2017 року.

Щоб взяти участь у тестуванні, слід вчасно з’явитися за вказаною адресою й надати:

 • запрошення-перепустку;
 • квитанцію про сплату вартості послуг на проведення пробного тестування;
 • паспорт (свідоцтво про народження).

Як дізнатися результати пробного ЗНО

Визначення результатів відбувається допомогою онлайн-сервісу «Визначення результатів пробного ЗНО». Він запрацює на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти в день проведення пробного ЗНО. Щоб дізнатися отриманий результат, учасник ЗНО має ввести відповіді зі свого тестового зошиту до цього онлайн-сервісу.

Важливо! Результати пробного ЗНО не використовують для вступу до вищих навчальних закладів.  

Для тих, хто не може пройти пробне ЗНО, фахівці УЦОЯО створили серію навчальних відео, в яких знайомлять з типами завдань, показують тестові зошити, розповідають про зміни в навчальних програмах. 

Платформа EDUGET пропонує повну онлайн-підготовку до ЗНО з найпопулярніших серед абітурієнтів предметів:

Календар пробного ЗНО-2017

Подія

Дата

Реєстрація на пробне ЗНО-2017

10-31 січня 2017 року

Отримання перепустки-запрошення з указанням дати, часу, місця проведення пробного ЗНО

до 14 березня 2017 року

Пробне ЗНО з української мови та літератури

1 квітня 2017 року

Введення учасниками відповідей до сервісу «Визначення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури»

до 5 квітня 2017 року

Оприлюднення правильних відповідей з української мови і літератури

6 квітня 2017 року

Пробне ЗНО з біології, географії, історії України, математики, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, російської, французької мов

8 квітня 2017 року

Введення учасниками відповідей до сервісу «Визначення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання з біології, географії, історії України, математики, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, російської, французької мов»

до 10 квітня 2017 року

Оприлюднення правильних відповідей з біології, географії, історії України, математики, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, російської, французької мов

11 квітня 2017 року

Оголошення результатів пробного ЗНО з української мови і літератури

8 квітня 2017 року

Оголошення результатів пробного ЗНО з біології, географії, історії України, математики, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, російської, французької мов

14 квітня 2017 року