Đăng Ký Đăng Nhập

Pochalasya Reiestraciya Na Probne Zno 777

Почалася реєстрація на пробне ЗНО


ЗНО



З 5 січня можна реєструватися для проходження пробного ЗНО. Закінчиться подання заявок 30 січня.

Можна зареєструватися лише на 2 предмети, які здаватимуть:

2 квітня – українська мова і література;

9 квітня – історія України, математика, біологія, фізика, хімія, географія, англійська, німецька, іспанська, французька, російська мови.

Пройшовши тестування, учасники отримають тестові зошити з відповідями і схемами підрахунку балів. З цими матеріалами можна визначити свій результат – таким він був би і на справжньому ЗНО.

Вартість проходження пробного ЗНО з 1 предмета – 111 грн. Якщо учасник оплатив участь, але не прийшов на тестування, гроші йому не повертають. Але протягом 3 днів можна отримати тестовий зошит і правильні відповіді до завдань. Для цього треба звернутися до установи, де мало відбуватися пробне ЗНО.

Реєстрація відбувається тільки онлайн, на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти. 

Будьте уважні: якщо ви зареєструвалися для проходження пробного ЗНО, це не означає автоматичну реєстрацію на реальне ЗНО. На нього прийматимуть заяви окремо, з 1 лютого до 4 березня.

Пробне ЗНО – це тренувальна процедура складання тестів. Проходять його, щоб оцінити свій рівень перед реальним тестуванням, а також – щоб підготуватися до самої процедури. Тому на пробному ЗНО обов’язково відтворюють всі процеси та технології реального ЗНО.