Đăng Ký Đăng Nhập

Pochali Perenavchannya Vikladachiv Anglijskoi 1049

Почали перенавчання викладачів англійської


ЗНОДля програми «Вчителі англійської – агенти змін» відібрано перших кандидатів. Це викладачі з 7 українських областей і Києва.

Як стверджує Міносвіти, обрано 138 педагогів, хоча в офіційному листі названо 139. На прохання EDUGET перерахувати везунчиків Міністерство не відгукнулося.

Найперспективнішими визнали по 19 вчителів з Волинської області та Києва, по 20 з Львівської та Вінницької, по 16 з Дніпропетровської та Черкаської, 15 з Чернівецької, 14 з Херсонської. З них в обласних центрах викладають 49 вчителів, усі решта – з дрібніших міст, сіл і селищ.

Охочих стати агентом змін було 600.

За планами програми протягом року мають підготувати 170 тренерів, які навчатимуть колег у своїй області. За 2016-й планують перенавчити 4000 вчителів англійської. Таким методом розраховують вирішити проблему з якістю викладання англійської чи принаймні зробити її не такою пекучою. Адже з 2017-го ЗНО з іноземної має стати обов’язковим. Опікується програмою національна організація «Україна Speaking» спільно з Британською Радою і громадською ініціативою GoGlobal.

Це – перший етап конкурсу. Наступним мають охопити решту областей України. Перший тренінг відбудеться з 21 до 26 лютого. На ньому вдосконалюватимуть майстерність викладання англійської. З найкращих кандидатів оберуть учасників наступних занять – там готуватимуть саме тренерів. Цей тренінг запланований на серпень 2016-го.

А поки чекаєте, коли вчителі наберуться необхідної кваліфікації, можете вивчати англійську онлайн – на курсах ПроЗНО.