Більшість перспективних вишів як вступний іспит розглядають результати зовнішнього незалежного тестування з математики. Підготовка до ЗНО з математики вимагає передусім професійного підходу, а також системності й постійної перевірки знань за допомогою різних типів тестів.
Головна відмінність завдань зовнішнього незалежного тестування з математики від шкільних контрольних – поєднання нестандартного підходу до формулювання умови завдання з широким охопленням усієї шкільної програми – з 5-го по 11-й класи. Щоб успішно впоратися з тестом з математики, треба не лише вміти правильно застосовувати вивчені формули, але й знаходити нестандартні розв’язки запропонованих задач.
У стресовій ситуації на самому тестуванні допоможе тільки ґрунтовна підготовка до ЗНО – адже в математиці усі формули мають бути доведені до автоматизму, тоді з’являється можливість їх творчого застосування. Розвиток нестандартного мислення теж критично важливий, щоб впоратися з поглибленим рівнем зовнішнього незалежного тестування, і в цьому можуть допомогти тільки найкращі вчителі – автори підручників. Завдання на розвиток логіки, образні порівняння, секрети запам’ятовування матеріалу, прості й зрозумілі пояснення найскладнішого матеріалу – усе це пропонують викладачі курсів ПроЗНО.
Підготовка до ЗНО з математики онлайн – чудове рішення для тих, у кого немає часу на відвідування аудиторних занять.
Переваги вивчення математики з ПроЗНО:
– розроблені авторами підручників тести після кожного заняття і після кожної теми допомагають виявити прогалини в засвоєнні шкільної програми;
– усі прогалини, недопрацювання попередніх років, усі незрозумілі моменти можна надолужити самостійно вдома або на онлайн-занятті з викладачем, який перевірить результати і дасть зворотний зв’язок у чаті на платформі;
– займатися можна у своєму режимі, в зручний час, повторювати з планшета або смартфона стільки разів, скільки знадобиться;
– вхідний тест для курсів підготовки до ЗНО з математики з онлайн-заняттями дозволить сформувати групи за рівнем підготовки, що дасть максимально позитивний результат.
Для успішного складання зовнішнього незалежного тестування з математики треба знати на пам’ять тригонометричні формули, вивчити таблиці основних похідних і інтегралів, формули скороченого множення, таблицю первісних, формули комбінаторики. Звісно, в підготовці до ЗНО з математики повинні стати рідними формули планіметрії і стереометрії, особливо для знаходження площ і об’ємів.
Курси ПроЗНО пропонують два види підготовки – онлайн-курс базовий, що включає тести, записані онлайн-лекції, виконання домашніх завдань і їхню перевірку вчителем, і курс підготовки до ЗНО з математики з учителем, де до всього переліченого додається можливість поставити запитання безпосередньо викладачеві під час онлайн-заняття з відеочатом.