Đăng Ký Đăng Nhập

Pogani Zvichki Zvidki Berutsya I Yak Ix Pozbutisya 1535

Погані звички — звідки беруться і як їх позбутися?


ЛайфхакиБільшість невдач найлегше виправдовувати власними слабкостями — погана звичка стала на заваді. Однак рано чи пізно виникне бажання досягти успіху, і тоді старі звички заважатимуть. Що робити?

Боротьба зі звичками — справа марна, поки немає розуміння, що таке звичка і чому до неї так прив’язується людина.

Перше, що треба усвідомити і прийняти: погані звички виникають від нудьги. Сон розуму породжує чудовиськ, і що креативніша, що розумніша людина, то вигадливіша вона й у створенні поганих звичок. Потім їй починає подобатися епатувати інших, і вуаля! — вже не вона керує звичкою, а звичка форматує її повсякденне життя, впливає на коло спілкування, вибір місця роботи й багато іншого.

Друге й головне: просто позбутися поганої звички не вийде, оскільки утворюється вакуум, який легко заповниться… новими поганими звичками. Тому найкраща тактика — витіснення небажаних залежностей і схильностей корисними та продуктивними.

Як очистити своє «Я» від стороннього лушпиння й побудувати успіх разом із розвитком нових звичок? Детальний розгляд з практичними рекомендаціями представлений у спеціальному курсі «Менеджмент звичок» на платформі EDUGET.