Більшість невдач найлегше виправдовувати власними слабкостями — погана звичка стала на заваді. Однак рано чи пізно виникне бажання досягти успіху, і тоді старі звички заважатимуть. Що робити?
Боротьба зі звичками — справа марна, поки немає розуміння, що таке звичка і чому до неї так прив’язується людина.
Перше, що треба усвідомити і прийняти: погані звички виникають від нудьги. Сон розуму породжує чудовиськ, і що креативніша, що розумніша людина, то вигадливіша вона й у створенні поганих звичок. Потім їй починає подобатися епатувати інших, і вуаля! — вже не вона керує звичкою, а звичка форматує її повсякденне життя, впливає на коло спілкування, вибір місця роботи й багато іншого.
Друге й головне: просто позбутися поганої звички не вийде, оскільки утворюється вакуум, який легко заповниться… новими поганими звичками. Тому найкраща тактика — витіснення небажаних залежностей і схильностей корисними та продуктивними.
Як очистити своє «Я» від стороннього лушпиння й побудувати успіх разом із розвитком нових звичок? Детальний розгляд з практичними рекомендаціями представлений у спеціальному курсі «Менеджмент звичок» на платформі EDUGET.
При цитуванні матеріалів розділу «Блог» на www.eduget.com активне посилання на сам матеріал або на головну сторінку www.eduget.com обов’язкове. Будь-яке використання матеріалів розділу «Статті» на www.eduget.com (матеріалу цілком) можливе виключно за попереднім письмовим дозволом правовласника. Дякуємо за співпрацю!