Đăng Ký Đăng Nhập

Pokmon Go U Singapuri Protrimavsya Lishe Pivdnya 1931

Pok?mon Go у Сінгапурі протримався лише півдня


ТрендиПрихильники мобільної гри чекали на реліз Pok?mon Go у Сінгапурі біля місяця, але впродовж першого ж дня виявили, що більшість покемонів вже розібрали! У суботу вранці вийшов офіційний реліз гри, при цьому варто клікнути на будь-який спортзал – і там вже є міцний покемон з показником CP біля 2000 і тренери на рівні 30 і вище.

Сінгапурські хакери знайшли лазівку у програмному забезпеченні гри, що дозволило їм обійти більшість обмежень. Наприклад, якщо створювачі полювання на покемонів і ставили за мету витягти гравців з-за моніторів на вулиці і у парки, то сінгапурці відловлюють Пікачу і його друзів, не виходячи з дому і навіть реєструючись в іншій країні. Власне, махінації з GPS-локацією і дозволили зібрати й натренувати усіх покемонів до офіційного релізу, що й стало неприємним сюрпризом для решти геймерів.

Звісно, Niantic наведе порядок, і на вулиці Сінгапуру все ж вийдуть ловці покемонів (поліція вже попереджає їх про дотримання правил безпеки), але це не означає, що сінгапурські хакери не знайдуть нову лазівку і не обійдуть нові перепони.

via Victoria Ho