Đăng Ký Đăng Nhập

Prozno Nova Yakist Pidgotovki Onlajn 109

ПроЗНО: нова якість підготовки онлайн


ЗНОЗробити підготовку до тестування простою, комфортною і захопливою покликані нові онлайн-курси ПроЗНО.

Переваги підготовки онлайн очевидні: доступність, гнучкий графік, заощадження часу на переміщення, можливість багаторазового повторення матеріалу, доступ до кращих учителів. Крім того, система регулярного й різноманітного тестування не лише зніме стрес перед ЗНО, зробивши проходження тестів буденною процедурою, але й допоможе визначити й усунути білі плями з різних тем.

ПроЗНО пропонує курси з найпопулярніших предметів: українська мова та література, історія України, математика і біологія. Курси складені найкращими викладачами, авторами підручників і методистами.

Прозорість, доступність, система контролю й заохочень – це далеко не всі переваги онлайн-курсів ПроЗНО. Записані лекції дають змогу кілька разів прослухати матеріал у своєму темпі, зупинити і записати, якщо це потрібно. Різноманітні тести і квести, цікаві завдання на розвиток нестандартного мислення навчать швидко приймати нетипові рішення, що знадобиться в реальній ситуації складання ЗНО. Крім того, безкоштовний пробний тест ЗНО, з якого і розпочинається навчання, на нашій платформі можна пройти в будь-який момент – і порівняти свої результати.

  • ПроЗНО – з вами онлайн найкращі вчителі, автори підручників, перевірених методик, за якими багато старшокласників вже підготувалися до успішного складання ЗНО.
  • ПроЗНО – відеоуроки, тести і додаткові матеріали для самостійної роботи. Викладач веде учня від старту і до успішного фінішу, контролюючи проміжні результати, відповідаючи на усі запитання під час онлайн-занять із чатом і відеоконференцією. 
  • ПроЗНО – соціально значимий проект, адже вартість курсу доступна широкому колу родин випускників. Якісна освіта для всіх, хто хоче вчитися, ставить перед собою амбітні цілі та готовий їх досягати – курси ПроЗНО на платформі EDUGET.