Компанія QS, відома в усьому світі завдяки своїм рейтингам університетів на сайті QS Top Universities, щорічно проводить виставки, на яких представники найкращих університетів і бізнес-шкіл знайомляться зі своїми майбутніми абітурієнтами, розповідають деталі вступу й детально знайомлять з програмами своїх навчальних закладів.
24 вересня в Києві відбулася чергова виставка QS World Grad School Tour, і наплив відвідувачів перевершив усі сподівання: від початку реєстрації хол був переповнений охочими потрапити до стендів, і навіть о сьомій вечора, за годину до закриття, черга не зменшилася. Багато хто приїхав з інших міст України, навіть на один день: на виставку – і назад. Здебільшого серед відвідувачів були студенти внз, а також старшокласники, нещодавні випускники, зрідка – батьки. Усі зареєстровані відвідувачі могли подати заявку на стипендію від QS у розмірі 1 700 000 дол., також увечері між найтерплячішими розіграли дві електронні читалки Kindle.
|
Звичайно, призи та стипендії – не головне, за чим приїхали сотні амбітних юнаків і дівчат до Києва в готель Хаятт, де відбувалася виставка. Організатори запросили 10 провідних вишів і бізнес-шкіл із різних країн світу (зауважимо, що приїхали 8, а відсутні залишили листи для запису контактів). Серед тих, що були присутніми – представники BI Norwegian BusinessSchool (Норвегія), Hult International Business School (міжнародний кампус), Schulich School of Business, YorkUniversity (Канада); EDHEC, HEC School of Management Paris (Франція), Lund University (Швеція), IE BusinessSchool (Іспанія), Central European University (Угорщина), University of the Arts, London (Великобританія). Крім того, на виставці можна було зареєструватися на програми MBA.
У рамках виставки відбулися цікаві семінари й зустрічі: так, представники норвезької бізнес-школи BI розповіли про свої програми і райдужні перспективи випускників, зауважили високий рівень українських абітурієнтів, які щороку вступають до бізнес-школи.
На загальному семінарі зі вступу до вишу на запитання залу відповідали представники шведського університету Lund, міжнародної бізнес-школи Hult, бізнес-школи з Канади Schulich. Зацікавлених у вступі попередили, що всі документи треба складати відповідно до вимог обраного закладу, причому спеціальні комісії перевірять їхню достовірність, а рівень знань з математики й англійської треба підтверджувати результатами тестів GMAT і IELTS.
Наприкінці дня на зустрічі з випускниками London School of Economics присутні змогли дізнатися цікаві деталі вступу до вишів Великобританії. Виявляється, потрапити в престижні університети не так складно, як учитися, тож аби запобігти культурному і мовному шоку, рекомендують пройти літній курс від обраного закладу. І головне – вірити в себе і свою щасливу зірку. Так, особливо талановиті й наполегливі можуть отримати часткове і навіть повне фінансування навчання, якщо їхні успіхи будуть достатньо переконливими. Випускники LSE радили вибирати бізнес-школу не стільки за її престижністю, скільки за цікавою програмою, наявністю бізнес-практики, університетів-партнерів курсу.
На стендах виставки QS World Grad School Tour було весело й багатолюдно: представники вишів відповідали на запитання, брали контактну інформацію безконтактним способом (прикладаючи бейдж відвідувача до свого мобільного), роздавали презенти й інформаційні матеріали. Кожен зміг дізнатися максимум корисного і цікавого, а хто не встиг на цей захід – зможе відвідати наступного року.
|
При цитуванні матеріалів розділу «Блог» на www.eduget.com активне посилання на сам матеріал або на головну сторінку www.eduget.com обов’язкове. Будь-яке використання матеріалів розділу «Статті» на www.eduget.com (матеріалу цілком) можливе виключно за попереднім письмовим дозволом правовласника. Дякуємо за співпрацю!