Đăng Ký Đăng Nhập

Reiestraciya Na Zno 2017 Startuie 6 Lyutogo O 1000 2345

Реєстрація на ЗНО-2017 стартує 6 лютого о 10:00


ЗНО

Основна сесія почнеться 23 травня і завершиться 16 червня.



Директор Українського центру оцінювання якості освіти Вадим Карандій провів традиційну прес-конференцію про реєстрацію і проведення ЗНО. Відомі дата й час початку реєстрації – 10:00 6 лютого 2017 року.

Вибір предметів

Загалом для складання можна обрати 4 предмети. Випускники отримають за іспит оцінку як ЗНО, так і ДПА – оцінка державної підсумкової атестації потрапляє до шкільного атестату. Під час реєстрації учасник має вказати, які саме з обраних предметів він хоче використати як ДПА.

Вибір предметів не цілком довільний.

1 предмет – обов’язково українська мова та література, оцінка зараховується як ЗНО і ДПА.

2 предмет – історія України або математика, оцінка зараховується як ЗНО і ДПА.

3 предмет – на вибір: англійська, французька, німецька, іспанська, російська мови, біологія, хімія, фізика, географія, оцінка зараховується як ЗНО і ДПА.

Важливо! Якщо для вступу потрібні і математика, і історія України, один із цих предметів обирають 2-м, один – 3-м.

 4 предмет – на вибір: англійська, французька, німецька, іспанська, російська мови, біологія, хімія, фізика, географія, оцінка зараховується лише як ЗНО.

Важливо! Адміністрації шкіл не можуть впливати на вибір предметів ДПА, їх обирає сам учасник.

Процедура реєстрації

Учасники ЗНО матимуть час з 6 лютого до 17 березня, щоб зареєструватися й роздрукувати реєстраційну картку для участі в тестуванні. Допомогти з процедурою можуть у пунктах реєстрації – перелік їх буде на сайті. Для цьогорічних випускників пункти реєстрації створять у їхніх навчальних закладах.

У розділі Реєстрація на сайті УЦОЯО слід створити свою реєстраційну картку, роздрукувати її, а тоді надіслати до свого регіонального центру оцінювання якості освіти разом з іншими документами, вказаними на сайті в розділі «Процедура реєстрації». Звідти прийде пакет документів, необхідних для участі в ЗНО:

  • сертифікат ЗНО;
  • реєстраційне повідомлення учасника ЗНО;
  • інформаційний бюлетень.

Важливо! Випускники поточного року подають документи до реєстраційного пункту у своєму навчальному закладі, а не надсилають самостійно. Свій пакет документів вони теж отримають у цьому пункті.

З цього моменту учасник ЗНО отримує власну інформаційну сторінку на сайті УЦОЯО. Щоб зайти на неї, треба вказати номер та PIN-код з отриманого сертифіката.

Особливості реєстрації на ЗНО для окремих категорій учасників

Учасники, що потребують спеціальних умов для проходження ЗНО, вказують це під час реєстрації і вносять дані з форми 086-3/о. Зокрема, цього року особи з порушеннями зору отримають можливість виконувати завдання в зошитах, надрукованих збільшеним шрифтом. Особи з порушеннями слуху отримають додатковий час для виконання завдань. З 2019 року процедури ЗНО передбачатимуть використання шрифту Брайля.

Якщо з певної причини особа не змогла зареєструватися на участь в основній сесії ЗНО, вона може з 3 до 20 травня зареєструватися на додаткову сесію, яка відбудеться 3-12 липня.  Зазвичай ця можливість надається учасникам антитерористичної операції, особам з тимчасово окупованої території або території, де органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження. Такі особи можуть подати документи в електронному форматі, без надсилання поштою.

Нагадуємо: 2017 року для вступу можна використовувати сертифікати ЗНО двох років – 2016 і 2017. Основна сесія ЗНО відбудеться з 23 травня до 16 червня,  додаткова – 3-12 липня.

Фахівці УЦОЯО підготували оглядове відео про особливості пробного і основного ЗНО-2017.

Сучасні можливості навчання дає системна підготовка до ЗНО онлайн з української мови і літератури, історії України, математики, англійської мови і біології на курсах від ПроЗНО.