Đăng Ký Đăng Nhập

Rezultati Aprobacii Zno Z Inozemnoi Vzhe Vidomi 1553

Результати апробації ЗНО з іноземної вже відомі


ЗНОЩо ближче ЗНО, то більше сум’яття і плутанини в головах. «Апробація – це пробне ЗНО?» – запитують спантеличені батьки й абітурієнти. Насправді йдеться про перевірку нових методик і тестів. Нинішній формат ЗНО з іноземної не передбачає перевірку аудіювання та мовлення, а без цих навичок неможливо повноцінно визначити рівень володіння мовою.

Саме через недовершеність методики в сесії ЗНО-2016 іноземна мова не є обов’язковою, її необхідно складати лише для державної підсумкової атестації (ДПА).

Заявлено, що до 2017-го мають осучаснити методику тестування і тоді вже зробити ЗНО з іноземної обов’язковим. На апробації ЗНО власне і перевіряли ці сучасні методи, головна новація – це завдання нового типу, за якими мають оцінювати здатність сприймати мову на слух (аудіювання).

16 квітня провели апробацію ЗНО з англійської, німецької, французької та іспанської. Результати його вже відомі, і лише кілька днів абітурієнт має на роздуми, чи хоче він зарахувати свій результат на апробаційному ЗНО як основний. Для цього треба дізнатися результат у своєму персональному кабінеті на сайті УЦОЯО.  Там же з’явиться можливість обрати зарахування цього результату як основного ЗНО, а також – як оцінки ДПА.

Загалом у ЗНО взяли участь по 600 учнів для англійської і німецької мов, 450 складали французьку, 300 – іспанську.

Підготуватися до ЗНО з англійської, систематизувати свої знання можна на онлайн-курсі підготовки до ЗНО на платформі EDUGET.

Якщо треба прицільно підтягнути окремі навички у володінні мовою, вам допоможуть платні та безкоштовні курси з англійської, записані носієм мови. Підтягнути граматику, розширити лексичний запас за рахунок ідіом, попрацювати над письмовою майстерністю – і багато інших курсів, щоб ваша англійська стала чистішою і природнішою.