Đăng Ký Đăng Nhập

Rezultati Zno 2016 Z Pershix Trox Predmetiv Ogolosyat Do 26 Travnya 1581

Результати ЗНО-2016 з перших трьох предметів оголосять до 26 травня


ЗНОЗНО-2016 з української мови та літератури відбулося 5 травня. Із зареєстрованих змогли взяти участь 95,07%. 4,9% не прийшли на тестування, а 0,03% не були допущені з певних причин – не мали потрібних документів або спізнилися.

Абітурієнти мають час заповнити прогалини в знаннях чи ще раз пройти заплутані незрозумілі теми на онлайн-курсах підготовки до ЗНО. Також на платформі EDUGET можна потренуватися складати тести ЗНО з усіх предметів за минулі роки.

11 і 13 травня складатимуть математику та історію України. Як і українська мова та література, ці дисципліни зараховують водночас і для державної підсумкової атестації (ДПА). Відмінність у тому, що українська є обов’язковою для всіх абітурієнтів, а з математики чи історії можна вибрати один предмет. ДПА з іноземної мови теж складатимуть усі випускники, але поза сесією ЗНО.

Обробка бланків відповідей та визначення результатів ЗНО з цих предметів відбуватимуться з 6 до 26 травня 2016 року. Не пізніше 31 травня до шкіл надійдуть результати атестації випускників за 12-бальною шкалою. За окремими схемами перераховують тестові бали в оцінку ЗНО та оцінку ДПА.

ЗНО з інших предметів відбудеться з 3 по 17 червня 2016 року, а результати повідомлять не пізніше 25 червня. Для тих, хто не зміг взяти участь в основній сесії ЗНО через незалежні обставини, проведуть додаткову сесію. Документи на неї подають з 19 березня до 20 травня.

Якщо учасник ЗНО вважає свій результат несправедливим або незадоволений умовами проведення тестування чи самими тестами, він може подати апеляційну заяву. Апеляції починають розглядати в день оголошення результатів з цього предмету.