Đăng Ký Đăng Nhập

Robot U Cherzi Za Ajfonom 161

Робот у черзі за айфоном


ТрендиЧерги за новими моделями айфонів уже стали приводом для жартів, але це не бентежить прихильників бренду, що прагнуть отримати новинку в перших рядах. Австралійка Люсі Келлі вигадала оригінальний спосіб відстояти чергу до місцевого Apple Store за новим iPhone 6s – і при цьому не пожертвувати запланованими справами і роботою.

Люсі поставила замість себе робот, сконструйований каліфорнійською компанією Double Robotics із сегвея й айпада, із зображенням господаря на екрані. Дистанційне управління дозволяє роботові за необхідності пересуватися в черзі. Австралійці з ентузіазмом поставилися до такої ідеї й активно роблять селфі на тлі дистанційної посмішки Люсі. Робот прибув на місце о 5 ранку. Поки Люсі снідала, їхала на роботу, сиділа в комфортному офісі, він терпів холодний дощ, вітер і решту неприємностей, періодично спілкуючись із хазяйкою й пересуваючись у міру потреби. Люсі спілкувалася не лише з роботом – через айпад вона познайомилася і з сусідами по черзі, і з перехожими, що зацікавилися незвичайною ідеєю. Робот не лише відстояв усю чергу, але й купив айфон і доставив його додому – без присутності власниці.

У медіа-компанії Atomic 212, де працює Люсі Келлі, є кілька таких роботів для внутрішнього користування і розваг – бос навіть посилає одного з них замість себе на наради. 

via Mashable Australia

images Atomic 212?

Робот Люсі Келлі був четвертим у черзі за новеньким iPhone 6s

Ліндсей Хедмер, перший у черзі, жив у наметі для отримання айфону. Робот та його хазяйка

стали його співрозмовниками на декілька днів