Đăng Ký Đăng Nhập

Rozrobleno Gadzhet Dlya Kotiv Ta Sobak 351

Розроблено ґаджет для котів та собак


ТрендиУкраїнці  Алекс Нескін, Андрій Клен та Ярослав Ажнюк створили «радіоняню для котів». Ґаджет під назвою Petcube зроблений з алюмінію, важить близько півкілограма й забезпечує зв’язок господаря з домашнім улюбленцем через Інтернет.

Пристрій обладнаний широкоформатною камерою, тож власник може спостерігати за тим, що відбувається в кімнаті. Також є мікрофон, і за потреби можна дати тварині голосову команду чи просто з нею побалакати. З котом чи псом можна навіть побавитися — водячи пальцем по екрану смартфону, людина керує вбудованою в  Petcube лазерною указкою, а тварина ганяється за червоною цяткою на підлозі.

З пристрою можна знімати відео та фото, зразу виставляти їх у соцмережах. Коштуватиме він $199. Сайт нового пристрою — petcube.name.

Petcube увійшов до списку 6 найочікуваніших продуктів, які презентують на MacWorld. Виставка MacWorld започаткована для презентації продукції Apple та має 30-річну історію. Колись саме на MacWorld люди побачили перший iPhone та iMac у кольоровому корпусі.

 Petcube

 Petcube

 Petcube

Petcube

Petcube

Petcube