Đăng Ký Đăng Nhập

Sekreti Produktivnosti Ilona Maska Bila Gejtsa I Marka Cukerberga 2445

Секрети продуктивності Ілона Маска, Біла Гейтса і Марка Цукерберга


Лайфхаки

Лідерам найбільших компаній постійно доводиться вирішувати, на що витратити свій час, і зазвичай вони обирають роботу.

Не менш 70 робочих годин на тиждень виходить у Біла Гейтса, Ілона Маска і Марка Цукерберга на досягнення власних амбіційних цілей, навіть якщо для цього доводиться жертвувати більш приємними аспектами життя.

Проте одержимість ідеєю, прагнення бути кращими, прихильність робочій етиці надає результат: Марк Цукерберг, Біл Гейтс й Ілон Маск постійно серед найбагатших людей світу, окрім того, вони очолюють технологічний прорив і незворотньо змінюють життя суспільства. Кожен з них виробив власні способи подолання стресу і підвищення ефективності– від прихильності до сірих футболок до щорічної відпустки з документами у лісі.

Марк Цукерберг – прагнення простоти

Багато вже написано про прихильність до сірих футболок і худі, які він змінює впродовж робочого тижня. Головне, що ця уніформа допомагає йому не відволікатися на думки «що вдягнути» і сфокусуватися на основному – на роботі. Прагнення простоти є в Марка і в інших аспектах: він їздить до офісу компанії Facebook не в Audi, як решта його співробітників, а на звичайній чорній Acura. При тому, що Марк Цукеберг купив будинок у Пало-Альто, він продовжує зберігати за собою просту кімнату недалеко від офісу – і там він іноді працює по 15 годин. За словами самого Марка, «Я відчуваю, що не роблю те, що повинен, якщо витрачаю свій час на легковажні і малозначущі речі, тоді як я можу докласти усіх зусиль до створення найкращих продуктів і сервісів».

Билл Гейтс тримає під контролем свою пошту, життя і список книжок

У власному блозі в далекому 2006-му Біл Гейтс, тоді CEO і головний розробник програмного забезпечення в Microsoft, розповів, як він зламав власну пошту за допомогою простого рішення – відображення екрану на трьох моніторах. За тих часів він отримував біля 100 листів на день. З початком благодійної діяльності у Фонді Біла і Мелінди Гейтс, підвищенням соціальної активності і продовженням роботи в якості технічного консультанта в Microsoft обсяг пошти зріс втричі.

Справлятися з потоком знову-таки допомагає комбінація з моніторів. Один монітор показує вхідні листи, на другому – лист, відкритий у цей момент, і третій монітор для звичайного десктопу. Таким чином можна забезпечувати собі комфортну роботу над декількома задачами одночасно – лайфхак, корисний для підприємців-початківців.

Секрет продуктивності Біла Гейтса і в його щорічній тижневій відпустці в хатинці у лісі – абсолютно без Інтернету, але з кипою документів для вивчення. Захищаючись від будь-яких сторонніх чинників, голова Microsoft за один тиждень читає і обмірковує все, що накопичилося за рік. Він планує стратегію, уважно вивчає компанії і організації партнерів, підбиває підсумки року. ThinkWeek допомагає Білу Гейтсу максимально збільшити продуктивність.

Ілон Маск нарощує багатозадачність

Просуваючи інноваційні амбіційні проекти, поєднуючи три керівних посади – як CEO компанії SpaceX, Tesla Motors, член ради директорів SolarCity, – Ілон Маск спить лише 6,5 годин на добу. За словами письменника Макса Чафкіна, прожити день Маску допомагають два стимулятори: кофеїн і бажання колонізувати Марс. Ілон Маск постійно вдосконалюється у багатозадачності: він відправляє мейли, одночасно скануючи рахунки, проводить наради і керує бізнесом з телефону, грає з дітьми – і паралельно пише СМС. При тому, що Маск проводить в офісі не менше 15 годин, він ніколи не припиняє працювати. Тому єдиний для Ілона спосіб встигати давати раду цілодобовому потоку задач – робити все одночасно.

via

Впоратися з обсягом задач, що постійно зростає, і при цьому зберегти здоров’я і гарні стосунки допоможуть курси на платформі EDUGET – безкоштовний курс «Тайм-менеджмент» від Bogush Time і авторський курс засновника «Сінтону» Миколая Козлова «Как работать, чтобы хотелось жить? Как жить, чтобы хотелось работать?»