Đăng Ký Đăng Nhập

Sekreti Uspishnix Prodazhiv 2567

Секрети успішних продажів


Лайфхаки

Вміння продавати – одне з ключових у бізнесі. Окрім природнього хисту, є й фахові секрети.

Можливо, ви чули хрестоматійну для продажників фразу «Завжди завершуйте угоду!» або в англійському оригіналі ABC – Always Be Closing. Проте реальність свідчить, що класичні схеми продажів не завжди працюють. Для загального успіху компаній недостатньо лише продажника, ще потрібні фахівці з розвитку і майстри комунікації, які знайдуть для вас нових людей, відкриють для вас нові ринки. Вам потрібно інвестувати у розвиток і персоналу, включно з продажниками, і продукту/сервісу, інакше з часом вам нема чого буде продавати – бо конкуренти не сплять. Так само від ваших комунікаторів і слідопитів, що риють у всі боки у пошуку нових ніш для продукту, не варто вимагати безпосередньо продажів: їх задача – привести клієнта у компанію, а далі його бере до оберту продажник.

1. Ваші продажі – це не те, що ви говорите, а те, у що вірить ваш покупець

Якою б ідеальною не була ваша презентація, якщо клієнт має якісь перестороги, ви до нього не достукаєтеся. Тож спочатку ставте питання, дізнавайтеся все про його потреби і бажання, приділяйте час тому, щоб сформувати у клієнта зацікавленість вашим продуктом і сервісом, потребу в ньому.

2. Не починайте дзвінок чи зустріч з продажу, не знаючи, як ви можете завершити угоду

Якщо ви не знаєте, куди йти, то як ви дістанетеся до мети? Найважливіша частина будь-якої презентації – завершення угоди. Заплануйте її заздалегідь, розробіть свою стратегію і детальний план дій. Будьте готові не до одного, а до декількох варіантів завершення переговорів на ваших умовах, залежно від того, що казатиме ваш клієнт.

3. Заплануйте час на проведення досліджень

Знайдіть час впродовж тижня чи робочого дня на вивчення ринку і потреб клієнтів. Використання такої інформації відразу стане вашою особистою конкурентною перевагою.

4. Вірте в себе і в те, що ви допомагаєте клієнтам

Чому люди повинні купляти у вас продукт чи сервіс, якщо ви самі не вірите у його якість, не хочете їм користуватися, не знаєте його переваг? Впевнений у собі продажник завжди є успішнішим, але ця впевненість повинна будуватися на певному базисі.

5. Дотримуйтеся дисципліни

Скільки продажів зриваються з однієї причини: менеджер, який її веде, не робить щось вчасно або виявляється не здатним до тривалої систематичної роботи. Вести документацію, вчасно приходити на зустрічі, відповідати за прогрес з кожного клієнта. Так, це базові вимоги, так, вони прості, але це дуже важливо для стабільної роботи компанії і успішного завершення кожної угоди.

Лише 5 секретів продажів, але якщо дотримуватися їх постійно і робити це добре, то результат обов’язково буде.