Шанс для талановитих, мотивованих, працелюбних – вступ до вишу за системою зовнішнього незалежного оцінювання, відомою як ЗНО.
Майбутній випускник спочатку обирає спеціальність, на якій він вчитиметься, потім знаходить омріяний виш за рейтингом університетів або орієнтуючись на відгуки знайомих. Кожний виш формує свої правила вступу. Вони можуть змінюватися, але не кардинально, тож можна взяти за основу торішні. У правилах вступу вказані предмети, які треба складати на ту чи іншу спеціальність, причому з 2015 року існує градація тестів з української мови та літератури і математики – базовий і поглиблений рівні. Для профільного предмета, звичайно, потрібно складати поглиблений рівень тестів ЗНО, для решти достатньо базового. Сумарний тестовий бал визначає місце абітурієнта в рейтингу тих, хто вступає на цю спеціальність, а значить, можливість вступу на бюджет.
Дати ЗНО 2016 року відрізняються від торішніх. Тестування 11-класників відбудеться з 5 до 30 травня* 2016 року. Це буде державна підсумкова атестація у формі тестів ЗНО, причому результати буде зараховано і як випускні іспити в школі, і як вступні тести до вишу. Складатимуть тести з української мови та літератури, на вибір – з математики чи історії України. Також буде атестація з іноземної мови, але не в формі ЗНО.
З 1 по 30 червня випускники можуть скласти тести ЗНО, які не ввійшли до переліку предметів ДПА. Загалом ЗНО складатимуть з 12 предметів: української мови та літератури, математики, історії України, фізики, хімії, біології, географії, російської мови, а також – з англійської, німецької, іспанської, французької мов.
Підготовку до ЗНО краще розпочати з пробного тестування, яке можна пройти онлайн на нашій платформі.
Для найкращого результату рекомендується поєднувати найрізноманітніші способи підготовки: самостійні заняття, підготовчі курси вишів і, звичайно, онлайн-курси підготовки до ЗНО.
Курси ПроЗНО пропонують комплексний підхід: записані онлайн-лекції найкращих викладачів – авторів популярних підручників і дієвих методик, виконання практичних завдань і тестування для постійної перевірки рівня знань, онлайн-заняття з прямим включенням учнів і викладача, на яких можна поставити запитання в чаті й відеопотоці.
За новими датами – до 10 липня ( Прим. редакції від 27 жовтня 2015 р.)
При цитуванні матеріалів розділу «Блог» на www.eduget.com активне посилання на сам матеріал або на головну сторінку www.eduget.com обов’язкове. Будь-яке використання матеріалів розділу «Статті» на www.eduget.com (матеріалу цілком) можливе виключно за попереднім письмовим дозволом правовласника. Дякуємо за співпрацю!