Đăng Ký Đăng Nhập

Shvidka Anglijska Realnist Chi Mif 1573

Швидка англійська – реальність чи міф


Лайфхаки



Сьогодні вивчати іноземні мови не лише модно, але й дуже корисно. Запит «як швидко вивчити англійську мову» – один із найпопулярніших в Інтернеті, що цілком логічно. Якщо ви не бажаєте все життя просидіти на найнижчій сходинці кар’єрної драбини, то знання двох-трьох мов вкрай необхідне. Спілкування з іноземними партнерами, пошук роботи за кордоном, перегляд професійних матеріалів – все це вимагає високого рівня знання англійської мови, яка на сьогодні є однією з найпоширеніших у світі. Ділову англійську мову вивчити складно, навіть якщо ви маєте хорошу базу, тому починати варто з азів.

Чи можна швидко вивчити англійську мову

Якщо в пошуку вбити запит стосовно швидкого вивчення англійської мови, то в результатах ми побачимо безліч сайтів, які пропонують різноманітні й супершвидкісні методи вивчення англійської з мінімальними зусиллями. Насправді це перебільшення. Так, за декілька тижнів чи місяців можна вивчити чимало іноземних слів і навіть засвоїти базові правила побудови фраз і речень. Але якщо говорити про повноцінне вивчення мови, то доведеться працювати над цим не менше ніж півроку, а часто й довше.

Швидко вивчити англійську мову можна, якщо дотримуватися простих правил:

  1. Поставте собі мету! Як би це не звучало, але неможливо вчити англійську просто щоб учити англійську. У вас має бути чітка мотивація, мета, те, заради чого ви це розпочали. Якщо немає реальної мети, то її треба вигадати. Наприклад, дайте собі обіцянку, що наступну відпустку проведете в Англії або за півроку влаштуєтеся на престижну роботу за кордоном. Правильна мотивація – це важливий аспект у будь-якій справі, в тому числі й у вивченні мов.
  2. Будьте готові до організації власного часу. Неможливо вивчити мову, займаючись лише 5 хвилин раз на тиждень або прослуховуючи унікальні курси уві сні. Це тяжка і систематична робота, як спорт чи навчання музики. Тож якщо ви не готові до регулярних занять, то взагалі не варто за це братися. Краще за все скласти для себе розклад і дотримуватися його. Підхід «зараз тиждень не займатимуся, а тоді за день наздожену» не ефективний. Найкращий варіант – це якомога більше вільного часу присвячувати не зависанню в соцмережах чи на форумах, а вивченню мови.
  3. Вивчити англійську швидко можна за короткий термін, якщо створити навколо себе мовне середовище. Звісно, ідеальний варіант – це постійне спілкування з носіями мови, але для цього, швидше за все, доведеться їхати за кордон. А це може дозволити собі не кожен. Є простіший шлях – книжки, фільми, музика англійською мовою. Фільми з субтитрами – найдоступніший варіант, у наш час їх можна без проблем скачати в Інтернеті. Почати можна з українських чи російських, а потім перейти на англійські. Цікавий варіант для любителів співати – це караоке англомовних пісень. Одним словом, створити для себе мовне середовище без виїзду за кордон. Головне -робити, а не планувати зробити.
  4. Розробіть для себе чіткий план занять. Без цього у вас нічого не вийде. Оптимальний варіант – це заняття щодня чи через день по годині-півтори. Але варто пам’ятати, що в кожного засвоєння інформації відбувається по-різному. Якщо ви відчуваєте, що обраний вами режим втомлює вас – змініть його на оптимальніший. Пам’ятайте, вас ніхто не контролює, ви вивчаєте мову не для когось, а для себе, тому і план занять варто складати з урахуванням власних можливостей.
  5. Оберіть викладача. Хто б що не казав, самостійно вивчити англійську мову простіше, якщо є людина, яка допомагає. Наставник – це не обов’язково суворий викладач, який контролюватиме навчальний процес і сваритиме вас за помилки. Іноді це може бути просто людина, яка даватиме поради стосовно курсу навчання. До речі, один із найпопулярніших сьогодні варіантів – це репетиторство англійської по Skype.

Є ще безліч рекомендацій, завдяки яким самостійне вивчення англійської мови стане простішим. Наприклад, не варто відразу хапатися за всі теми й напрямки. Якщо мова необхідна вам для бізнесу, то словниковий запас у сфері професійної музики вам ні до чого. Ще один важливий момент – це розуміння своїх сильних і слабких рис. Вам легко дається вивчення нових слів, але виникають труднощі з часами та неправильними дієсловами? На певний час облиште поповнення словникового запасу та приділіть більше уваги часам.

Декілька слів про сучасні технології й методики

Якщо вірити Інтернету, то достатньо всього лише скачати програму на комп’ютер чи додаток на планшет, пограти декілька днів у гру з англійськими словами, і ось ви вже досконало володієте англійською мовою. Найдивовижніше те, що багато користувачів дійсно в це вірять, проплачують «преміум-акаунти»… і, в кращому разі, поповнюють свій словниковий запас. Запам’ятайте одну просту річ – неможливо вивчити нову мову з нуля лише за декілька днів, якщо ви не лінгвістичний геній.

Це означає, що швидко вивчити англійську за допомогою сучасних технологій неможливо? Зовсім ні. Ще й як можливо, якщо їх застосовувати з розумом. І тут найголовніше – працювати, працювати і ще раз працювати. Не знаєте англійський алфавіт – скачайте софт для свого смартфону, орієнтований саме на вивчення букв. Вивчили букви – качайте складніший софт і беріться за вивчення слів.

Наші курси англійської мови не пропонують миттєве вивчення чи простий шлях. Ми пропонуємо добірку систематизованих уроків, які допоможуть вам підтягнути необхідні напрямки. Потрібні модальні дієслова, діловий етикет або часи? Наші уроки розбиті по темах, на вивчення однієї з яких піде всього декілька годин. Звісно, є й складніші курси, але найголовніше, як було сказано вище, – це поставити мету й почати систематично працювати.

І, наостанок, пам’ятайте – англійська сама себе не вивчить! А ось вивчити англійську самостійно  – цілком реально.