Đăng Ký Đăng Nhập

Ssha Zaproshuyut Na Navchannya 495

США запрошують на навчання


ЛайфхакиGlobal UGRAD, США, навчання в США, семестр, програма обміну студентів

Почався конкурс на участь у Програмі обміну для студентів вищих навчальних закладів (Global UGRAD) у 2016-2017 навчальному році.

Програма передбачає навчання в США протягом одного семестру – або з серпня 2016-го, або з січня 2017-го. При цьому студент не може вибирати заклад, лише спеціальність. Отримати ступінь за спеціальністю йому також не вдасться.

Окрім вивчення предметів у своїй галузі, американістики та предметів на вибір, учасники програми братимуть участь у громадській діяльності, семінарах з розвитку лідерських якостей та профорієнтації у Вашингтоні, а також мусять не менше 20 годин за час навчання витратити на волонтерство. За потреби учасник може пройти інтенсивний курс з англійської.

Проїзд, навчання, проживання й харчування, медичне страхування, необхідні підручники та щомісячну стипендію оплачує Global UGRAD. Учасники житимуть в університетських містечках, кампусах або з американськими родинами.

Кандидатів обиратимуть за академічною та особистою успішністю. Це має бути український студент старший 18 років, не на останньому курсі, який володіє англійською на достатньому для навчання рівні та має змогу з’їздити до США. До уваги беруть його успіхи в навчанні, ініціативність та участь у громадських і позакласних заходах. Особам з обмеженими можливостями наполегливо рекомендовано також брати участь у конкурсі.

Учасникам не дозволяється продовжувати навчання для отримання ступеню в Сполучених Штатах. Всі вони мають повернутися в Україну відразу після завершення семестру.

Щоб почати боротьбу за участь у програмі, учасник має зареєструватися на сайті і заповнити анкету. Там же можна отримати необхідну інформацію, відправити рекомендаційні листи та інші документи онлайн. Подати анкету треба не пізніше 1 січня 2016 року.

EDUGET бажає вам перемоги в конкурсі та незабутньої подорожі до США.