Đăng Ký Đăng Nhập

Standarty Servisa Mirovyx Kompanij 805

Стандарти сервісу світових компаній

Стандарти сервісу світових компаній

В курсі ви познайомитеся з брендами світового рівня, які зробили революцію в сервісі у своїх напрямах діяльності. Назви таких компаній, як Ritz-Carlton, Starbucks, Apple, відомі чи не кожному пересічному. Якісний сервіс – один із ключових факторів, що допомогли їм піднятися на вершину світових брендів.


Докладніше…


Ви можете отримати сертифікат про прослуховування курсу. Для отримання сертифіката необхідно пройти всі активності курсу.


Стандарти сервісу світових компаній
 
 
 •  Відеолекція
   8 хв
 •  Тест
   10 хв
 
 •  Відеолекція
   3 хв
 •  Тест
   15 хв
 
 •  Відеолекція
   14 хв
 •  Тест
   45 хв

Стандарти сервісу світових компаній
Ярошенко Инна
Суммарная продолжительность курса всего полчаса, за которые ничего полноценного не рассказали – только общие принципы. Толком ни одного кейса не разобрано. Объем информации очень огорчил.

Каріна Мусіна
Завдяки курсу "Стандарти сервісу світових компаній" ознайомилася з базовими концепціями та правилами, дотримання яких дає змогу компанії називатися сервісною. Матеріал курсу викладений чітко, доступно та не потребує додаткових уточнень із інших інформаційний джерел під час перегляду. Відео-лекції містять ті обов’язкові постулати, що мають враховувати всі компанії, які дбають про високий рівень сервісу в середовищі компанії та при взаємодії з клієнтами.

Висловлюю подяку автору курсу!


Залишити відгук можна під час або після проходження курсу


Рекомендовані курси: