Đăng Ký Đăng Nhập

Startapi V Yaki Investuyut Ievropejci 1803

Стартапи, в які інвестують європейці


Тренди



Можна скільки завгодно захоплюватися винахідниками, чиї відкриття не оцінили сучасники, невизнаними геніями, але лише одиниці прагнуть опинитися серед них. Решта мріють про успіх свого проекту за життя, а не про посмертну славу. Для цієї більшості досвідчений менеджер, на чиєму рахунку не один успішно реалізований проект, Андрій Федорів ділиться порадами бізнесмена для бізнесменів у безкоштовному онлайн-курсі «Стратегія=Ідея».

Сучасний бізнес-світ переживає часи неймовірної мобільності, тож перед зануренням у стартап варто проаналізувати актуальні тенденції: які напрями фінансово успішні й пріоритетні для інвесторів. По переможцях світових конференцій стартапів можна отримати уявлення про те, в які продукти та розробки інвестують найчастіше.

Конференція The Next Web (TNW) почала працювати в 2006-му. Це два майданчики для стартапів – американський у Нью-Йорку і європейський в Амстердамі. Щороку технологічний проект може заявити про себе на одній із конференцій, отримати фінансування від венчурних вондів чи бізнес-ангелів, знайти партнерів.

Підготовка до конференції триває весь рік. Фахівці проводять сотні інтерв’ю з молодими стартаперами, розглядають нові проекти і на конференції дають можливість проявити себе найкращим. Цього року європейські стартапи вже отримали можливість виступити на конференції в Амстердамі, і за її результатами стали відомі як власне стартапи-переможці, так і загальні тенденції зацікавленості інвесторів.

TNW Europe 2016:

  • цифри 200 стартапів на стадії розробки, 150 на стадії запуску, 300 павільйонів для виставки, 3000 компаній, 9400 експертів – інвестори, аналітики, журналісти;
  • тенденції популярність розважальних проектів, розробки для соцмереж, інженерні програми, онлайн-освіта і культура, найуспішніші проекти з Нідерландів і Бельгії.

Топ-20 стартапів TNW Europe 2016

Picovico (Непал)

Автоматично створює видовищні відео, слайд-шоу з фотографій користувача, текстів, кліпів і музики за розробленими професійними стилями.

Nupky (Нідерланди)

Дизайнерська розробка об’єктів, що відповідають певному способу життя («інструменти дозвілля»). Оригінальне бачення активної діяльності, відображення в грі людського досвіду.

AlgebraKIT (Нідерланди)

Покрокове, інтерактивне, особистісно орієнтоване керівництво для навчання математики онлайн.

OUTlife (Данія)

Новий варіант соцмережі. Безпечне середовище для представників сексуальних меншин, де можна ділитися особистим досвідом, історіями, фото в лояльній аудиторії.

Xetal (Данія)

Інноваційна технологія, яка дозволяє визначити місце перебування людини в приміщенні без потреби мати при собі якийсь пристрій чи навіть телефон.

Cliperado (Нідерланди)

Новий спосіб обробки скріншотів онлайн.

Catenda (Норвегія)

Програмне забезпечення для створення продуктів «розумного будівництва», націлене на економію коштів.

Skiplino (Бахрейн)

Додаток для смартфону, що дозволяє не стояти в черзі, а контролювати її просування віддалено.

YLD (Великобританія)

Інжиніринг програмного забезпечення і цифрова експертиза, націлені на підвищення продуктивності і формування технологічної стратегії.

Solar Decathlon Europe (Нідерланди)

Міжнародний конкурс університетських команд з проектування, будівництва й експлуатації будинків з сонячними батареями.

Sortlist (Бельгія)

Онлайн-інструмент для роботи з переліками, сортування й пошуку. Дозволяє бізнесу шукати потрібні маркетингові та комунікаційні агентства.

Thirtymin (Ірландія)

30-хвилинні зустрічі з відомими персонами.

Small Teaser (Бельгія)

Інструменти для публікації в інтернет-спільнотах повноцінних цифрових журналів або новинних сайтів. Кожен член спільноти може легко додати власну статтю, фото чи відео.

BizzMine (Бельгія)

Програмне забезпечення робочого процесу, що має допомогти співпраці у збиранні й обміні даними. Якщо навичок роботи з масивами даних бракує, можна почати з опанування MS Excel на онлайн-курсах Андрія Стигаря.

Blinkist (Німеччина)

Великі твори науково-популярної літератури аналізує програма і переформульовує в стислі, концентровані варіанти, зручні для читання на гаджетах.

Nine Connections (Нідерланди)

Інструменти для збільшення товарообігу через соцмережі шляхом підбору правильної пропозиції потрібній аудиторії в потрібний час. На платформі EDUGET онлайн-курс, присвячений веденню бізнеса через Facebook, створив маркетинг-директор Тім Макаров – «Налаштування реклами у Facebook: практичний курс».

Checkin101 (Нова Зеландія)

Презентація освітніх і медичних організацій у світі. Розроблена check-in-аналітика дозволяє ідентифікувати учасників по командах, компаніях і програмах.

NOWHERE (Швеція)

Ресторани з усього світу: акції, рекомендації, найоригінальніші пропозиції.

MoodMe (Бельгія)

Акцентує емоції у спілкуванні. Робиться це шляхом персоналізації емоційних проявів під вирази людського обличчя.