Đăng Ký Đăng Nhập

Startuie Konkurs Dlya Developeriv 651

Стартує конкурс для девелоперів


ЛайфхакиSamsung оголосив старт конкурсу додатків для смарт-годинників Samsung Gear S2. Запрошують долучитися всіх девелоперів – і досвідчених, і початківців.

Назва конкурсу «Українське всередині» окреслює офіційну мету – підтримка вітчизняної індустрії девелоперів та створення унікального локального контенту. Іншими словами, Samsung хоче отримати не тільки нові додатки, але й нових перспективних розробників.

Конкурс триватиме до 24 лютого 2016 року, а переможців оголосять 1 березня. Призами будуть найсучасніші ґаджети від Samsung.  Ознайомитися з деталями і зареєструватися можна за посиланням.

  

Що таке Samsung Gear S2

Samsung Gear S2 – це годинник на ремінці. Принаймні так виглядає. Насправді на ньому можна дивитися не тільки час, але й новини, пошту, перелік дзвінків та смс, а також – слухати музику й рахувати калорії. Цей міні-комп’ютер працює на операційній системі Tizen. Керують ним, обертаючи безель навкруг екрану-циферблату, кнопками «назад» і «додому», а також традиційним натисканням на екран.

Зателефонувати з годинника не вийде, і це його очевидний мінус. Для чого він потрібний, якщо всі названі функції має телефон, – запитання, на яке шукають відповідь розробники. І від неї залежить доля ґаджета на ринку. Очевидно, конкурс «Українське всередині» – один зі шляхів пошуку такої відповіді.