Đăng Ký Đăng Nhập

Stipendii Na Navchannya V Turechchini 1355

Стипендії на навчання в Туреччині


Лайфхаки


Головна брама Стамбульського університету

Навчальний рік 2016/2017 можна провести в Туреччині, на це виділені стипендії від уряду країни. Цікавий варіант для тих, хто шукає варіанти навчання за кордоном.

Документи подають онлайн, реєстрація і участь в конкурсному відборі безкоштовні. Треба вибрати лише одну програму відповідно до освітньої бази та мети навчання, реєструватися на кілька стипендій заборонено. Дедлайн – 30 березня.

Навчання можливе в різних вишах Туреччини. В більшості з них викладання ведуть турецькою, але певні заклади мають програми англійською, французькою або арабською мовами. Кандидати, які хочуть навчатися якоюсь із цих мов, мають довести володіння нею наданням міжнародно визнаного сертифікату.

Всі переможці конкурсу, як не мають рівня C1 з турецької мови, вивчатимуть її протягом одного року. Це навчання обов’язкове навіть якщо стипендіат обрав програму з іншою іноземною мовою.

Стипендія покриває вартість навчання, курс турецької мови, проживання, страхування й дорогу туди й назад. Також щомісяця студенти отримуватимуть 600 турецьких лір, магістри – 850, PhD – 1200.

Детальна інформація про стипендії тут.

Реєстрація за посиланням.