Đăng Ký Đăng Nhập

Studentiv Zaproshuyut Do Qa Obiednannya 893

Студентів запрошують до QA об’єднання


ЗНОДиванна критика давно не популярна. Немає сенсу нарікати на недолугість освіти, якщо є можливість боротися з плагіатом і правопорушеннями у вишах чи стати експертом з питань якості освіти. Якщо вас привабив останній пункт, вступайте до Національного студентського об’єднання експертів з питань забезпечення якості вищої освіти (QA об’єднання).

Звісно, з поданням заявки ви не станете експертом. QA планує вас таким зробити: «Тренінги, семінари та конференції за участю національних та європейських QA експертів, навчальні візити до найдосвідченіших студентських QA об’єднань країн Європи (Німеччина, Великобританія, Швейцарія тощо), робота в команді однодумців, постійна комунікація та робота з національними QA експертами, і власне, участь у QA процесах (акредитація/аудит/оцінка) в Україні та за кордоном».

Зацікавленим треба заповнити анкету, надіслати своє CV у форматі Europass на емейл [email protected] до 8 лютого 2016 року включно. В темі листа вкажіть «QA Pool».

Результати відбору будуть повідомлені 18 лютого 2016 року.

Також можете стати адміністратором. Виконавчий комітет організовуватиме діяльність QA об’єднання. Якщо ви хочете потрапити до нього, вкажіть це при заповненні анкети. Члени Виконавчого комітету є і членами QA об’єднання. Вони мають жити в Києві чи мати можливість щомісяця приїздити до нього.