Đăng Ký Đăng Nhập

Tablici Perevedennya Testovix Baliv V Ocinku Zno I Dpa 2016 Roku 1657

Таблиці переведення тестових балів в оцінку ЗНО і ДПА 2016 року


ЗНОПерші результати ЗНО-2016 з 3 предметів – українська мова та література, математика, історія України – вже на сайті Українського центру оцінювання якості освіти (УЦОЯО).

Йдеться не про тестовий бал, який кожен учасник ЗНО вже дізнався на своїй особистій сторінці на сайті УЦОЯО, а про те, яку ж оцінку ЗНО і ДПА випускник отримує відповідно до свого тестового балу.

Нагадаємо, що оцінка ЗНО рахується в шкалі 100-200 і є рейтинговою. Після визначення порогового балу (найнижчого з можливих) йому призначають оцінку 100, найвищий бал отримує значення 200, а решта балів розподіляються рівномірно між ними спеціальним програмним забезпеченням.

ДПА теж обраховується за рейтинговою системою, але за шкалою 1-12.

Порівнювати оцінки ЗНО-2016 з оцінками інших років некоректно. Як пояснив директор УЦОЯО Вадим Карандій, «у 2016 році запроваджено нову методику визначення результатів зовнішнього незалежного оцінювання, що значно відрізняється від методики попередніх років».

27 травня в розділі «Кабінет навчального закладу» будуть доступні відомості ДПА для керівників шкіл. Вони матимуть електронний цифровий підпис. Якщо учасник ЗНО хоче оскаржити свій результат, він має подати апеляційну заяву до 30 травня. Результат повідомлять не пізніше ніж за 15 днів.

На сесії ЗНО не подолали пороговий бал: з української мови та літератури 9%, з історії України 13%, з математики 15%. Максимальні бали набрали: з української мови та літератури 66 учасників, з математики 47 учасників, з історії 22 учасники.

Всім, хто хоче добитися максимального результату на наступних предметах ЗНО або готується до додаткової сесії, радимо онлайн-курси підготовки до ЗНО на платформі EDUGET. Формат відеолекцій з тестами після кожного заняття допоможе систематизувати знання та підтягнути складні теми. Також на платформі зібрані тести ЗНО попередніх років. Їх можна безкоштовно проходити в зручному онлайн-режимі, а результати зберігатимуться в Особистому кабінеті.

Отже, які цьогорічні таблиці переведення тестових балів.

Українська мова та література

Переведення балів в оцінку ДПА

Переведення балів в оцінку ЗНО

Історія України

Переведення балів в оцінку ДПА

Переведення балів в оцінку ЗНО

Математика

Переведення балів в оцінку ДПА

Переведення балів в оцінку ЗНО

Дізнатися, в якій професії на вас чекає успіх, допоможе курс психолога на EDUGET «Як обрати професію?»