Đăng Ký Đăng Nhập

Tajm Menedzhment Vid Profesora Matematiki 1181

Тайм-менеджмент від професора математики


ЕкспертиДмитро Номіровський – доктор математичних наук, професор і автор онлайн-курсу з математики проекту ПроЗНО на платформі онлайн-освіти EDUGET.

Дмитро викладає в КНУ імені Тараса Шевченка і фізико-математичному ліцеї. Паралельно взяв участь у проекті ПроЗНО і створив повний курс підготовки до ЗНО з математики. Він писав сценарії, знімався у відеолекціях, брав участь у постпродакшні, створив блок із 2000 тестів до всього курсу. І запам’ятався як людина, яка все робить вчасно, якісно і з гумором.

Природньо, ми мусили спитати: «Як ви все встигаєте?». Дмитро відповів, тож читайте і застосовуйте:

5 секретів тайм-менеджменту від Дмитра Номіровського.

  1. Якщо робота подобається, то її можна виконати значно швидше. Я завжди шукаю щось цікаве, інакше, мабуть, узагалі не братимуся.
  2. Якщо працюєте над чимось одним і стомилися, візьміться за іншу роботу, яка теж потребує виконання. Зазвичай я змінюю свою діяльність кожні 2-3 години.
  3. Не страшно зробити перерву й відпочити навіть під час найінтенсивнішого проекту. Намагаюся гуляти близько години щодня.
  4. Якщо йдеться про тривалий проект (півроку-рік), і вам здається, що його можна виконати за час X, – сміливо збільшуйте цей час удвічі.
  5. Досить читати про досвід інших! Уже 15 хвилин тому треба було припинити марнувати час в Інтернеті й таки зайнятися ділом.