Đăng Ký Đăng Nhập

Test Professionalnoj Orientacii Hill International 633

Тест професійної орієнтації HILL INTERNATIONAL

720 грн

Тест професійної орієнтації HILL INTERNATIONAL
  •  
    Вид: Тест
  •  
    Мова курсу:

    Російська

Австрійська компанія HILL INTERNATIONAL, лідер на ринку розробки методик управління людськими ресурсами, розробила спеціальне тестування для професійної орієнтації.

Результати дадуть вам можливість прийняти важливе рішення щодо вибору професійного майбутнього чи зміни нинішнього виду діяльності, спираючись на об’єктивні дані.

Тестування забере близько 2 годин вашого часу, воно містить понад 200 запитань і поділене на три блоки:

• структуроване особистісне опитування, яке вивчить важливі риси вашого характеру й вашої особистості для професійного вибору;

• профіль здібностей, який визначить, які здібності розвинені у вас найкраще – логічні, вербальні або робота з цифрами, від чого може залежати вибір професії;

• професійні інтереси – блок, що виявляє, в яких сферах вам найцікавіше вчитися та працювати і які умови й особливості робочого процесу найкраще вам підходять.

Надійність результатів і валідність тесту засвідчені багаторічної європейською практикою.

За результатами тестування ви отримаєте детальний звіт, який аналізує основні риси особистості, її сильні й слабкі сторони, а також перелік професій, оптимальний для вашого складу характеру.

Для отримання точніших результатів тестування, будь ласка, заповніть в Особистому кабінеті (Налаштування, Профіль) ваш вік, а також вашу посаду на цей момент (якщо працюєте).

У вартість входить посилання на повне тестування з метою профорієнтації + детальний опис і аналіз результатів (до 20 сторінок), а також рекомендації як щодо тих професій, які вам варто вибрати, так і тих, у яких вам буде складніше досягти успіху.

Приклад опису результатів ви можете завантажити на цій сторінці (див. «Безкоштовні матеріали з програми курсу» під помаранчевою кнопкою «Купити курс»).


В даному курсі сертифікат не передбачений.


Тест професійної орієнтації HILL INTERNATIONAL
 

Чтобы пройти тестирование, необходимо оплатить его, нажав кнопку "Записаться на курс". В течение одного рабочего дня вы получаете на почту, указанную при регистрации, ссылку на тестирование. Вы сможете пройти тестирование в любое удобное время в течение 1 недели со дня получения ссылки. В течение 3 рабочих дней с момента завершения тестирования вы получите подробные результаты тестирования с профориентационными рекомендациями на почту.

Тест професійної орієнтації HILL INTERNATIONAL


Залишити відгук можна під час або після проходження курсу


Рекомендовані курси: